gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Jambonlu ve Sucuklu Sandviç Yapılışı Buyrun Melekler

Konu, 'Sandviç - Kanepeler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sucuklu Jambonlu Sandviç nasıl yapılır Sucuklu Jambonlu Sandviç yapılışı

Sevgili melekler, çocukların en sevdiği yiyeceklerin başında sandviçler gelir :) Biz her ne kadar onlara her türlü sebze yemeği yedirmek konusunda gayretli olsak t onlara ne yersin diye sorduğumuzda aldığımız yegane cevap sandviçtir :) Biz de bu konumuzda sucuklu jambonlu sandviç nasıl yapılır size tarif edeceğiz. Her zaman olmamak kaydıyla bu sandviçi çocuklarınız için hazırlayabilirsiniz :)

Sucuklu Jambonlu Sandviç için gerekli olan malzemeler:

1 adet sandviç ekmeği
    4 dilim çerkes sucuk
    2 dilim jambon
    1 dilim avokado
    3 dilim kaşar peyniri
    1 adet küçük boy domates
    1 adet küçük kırmızı soğan
    2 tatlı kaşığı sürülebilir beyaz peynir
    Yeşillik

Yapılışı

Sandviç ekmeğini enlemesine ortadan ikiye kesin. Ekmeklerin iç yüzüne beyaz peynir sürün. İstediğiniz yeşilliği alt ekmeğin üzerine yerleştirin. Yağsız tavada hafifçe kızartılmış sucuk, dilimlenmiş domates, bir dilim avokado, iki dilim jambon halka doğranmış kırmızı soğan ve kaşar peynirini yerleştirin. Diğer ekmeği üzerine kapatın.

Jambonlu ve Sucuklu Sandviç Yapılışı Buyrun Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. omlet(mantarlı ve sucuklu)

omlet(mantarlı ve sucuklu)

MALZEMELER 3-4 yumurta ... yumurtaları arzuya göre azaltıp yada çoğalta bilirsiniz... 250 gr kadar mantar. yarım veya bir halka sucuk. bir kaç yaprak maydonoz arzuya göre karabiber, kırmızı pul biber, daha değişik tatlar koyabilirsiniz YAPILIŞI mantar ve sucuğu ince ince kıyarız önce mantarı az bir yağda teflon tavada soteleriz sonra sucuğu koyarız sotelemeye devam ederiz peşi sıra maydonozu...
  2. Doğuş soyundu ve neler dedi buyrun melekler

Doğuş soyundu ve neler dedi buyrun melekler

doğuş soyundu doğuş çıplak doğuş çiçek doğuş twitter fotoları haberleri burada arkadaşlar. Ne oluyor bu ünlülere anlamıyorum doğrusu. İşlerinde ki başarılarıyla gündeme gelmek varken ki, belli artık onları başarıları gündeme getirirken tatmin olmuyorlar, çünkü artık soyunmaya başladılar Melek'ler. Bildiğiniz gibiHilal Cebeci panpiş olarak gündeme oturmayı tercih etti ki başarılıda oldu. Demek...
  3. Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi istiyorum aranızda Sucuklu Jambonlu Sandviç yapılışını bilen var ise lütfen bana da tarifini versin.
  4. Harika Havuçlu ve Elmalı Kek Yapılışı Buyrun Melekler

Harika Havuçlu ve Elmalı Kek Yapılışı Buyrun Melekler

Elmalı Havuçlu Kek Nasıl Yapılır Havuçlu Elmalı Kek Tarifi Resimli Sevgili melekler, hem havucun o şekerli tadını hem de elmanın doyumsuz lezzetini bir tarifte birleştirmek istiyorsanız şimdi vereceğimiz havuçlu elmalı kek tarifi mutlaka denemelisiniz. Havuçlu kek ya da elmalı kek denemiş olabilirsiniz. Ama emin olun ikisi bir araya gelince ortaya harika bit lezzet çıkıyor.. :)...
  5. Yapılışı Kolay Tadı Enfes Kozalak Pasta Tarifi Buyrun Melekler

Yapılışı Kolay Tadı Enfes Kozalak Pasta Tarifi Buyrun Melekler

Bu konu; kozalak pastası tarifi ile ilgili bilgiler verilmektedir. Sevgili melekler, arkadaş toplantıları ya da günler yapıyorsanız, size her sıra geldiğinde ne hazırlayacağınız konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Ne de olsa dön dolaş genelde aynı şeyler yapılır. Oysa ufak bi araştırmayla siz de günlerinizde değişik ve lezzetli tarifler uygulayarak arkadaşlarınızın beğenisini...

Sayfayı Paylaş