gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Jandarma astsubaylık için kaç puan lazım ve hangi bölümden öğrenci alıyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar herkese. Umarım bana da bir cevap verirsiniz. Jandarma astsubay olmak için hangi bölümü okumam ve kaç puan almam lazım. Teşekkür ederim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Jandarma Astsubaylık okulları 2 yıllık Jandarma Astsubaylık meslek yüksekokulu mezunlarını alır. Bu sınavlar TSK tarafından yapılır. Okuldan mezun olanlar astsubay çavuş rütbesiyle ülkenin çeştli yerlerinde görev yaparlar.

Jandarma astsubaylık meslek yüksekokulu Ankara Beytepede bulunur. Sınavlar da burada yapılmaktadır. Okul YGS-5 sınavlarına göre öğrenci almaktadır. Okul parasız yatılıdır.

Jandarma astsubaylık için kaç puan lazım ve hangi bölümden öğrenci alıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis olcam kolej için kaç puan lazım kızlar ?

Polis koleji için kaç puan lazım kızlar ? Beni yönlendirip bilgi verir misiniz lütfen ?
  2. baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım

baş agrısı için hangi bölüme gözükmem lazım lütfen acil yardım edici bilgi verin başım çatlıyor hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum.
  3. kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

kpssde 90 puan için kaç net lazım ?

Önümüzdeki yıl kpssye girecem ve 90 puan için kaç net lazım öğrenmek istiyorum. Abimle iddiaya girdik te :D
  4. pybs 2013 burs için kaç puan almak lazım

pybs 2013 burs için kaç puan almak lazım

merhaba, bir arkadaşaım pybs sınavlarına girmek istiyor ama burslu istiyor. Acaba en az kaç puan almak lazım ?
  5. Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Bu sayfa; Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayına girdiği ilk günden bu yana birinciliği kimseye bırakmayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin başarısı elbetteki müthiş bir ekip uyumu ve oyuncuların başarısından meydana geliyor. Bu derece sevilen ve tutan bir dizide oynamak isteyen eminim pek çok oyuncu vardır. Hal böyle olunca...

Sayfayı Paylaş