gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Jane Birkin geliyor

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ünlü şarkıcı Jane Birkin 21 Nisan'da TİM Maslak Show Center'da Türk hayranlarıyla buluşacak.

82 yapımda oyunculuk yapan, yazar, yönetmen ve şarkıcı Jane Birkin, 21 Nisan'da TİM Maslak Show Center'da sahne alacak.

Yeni albümünün tanıtım turnesi için Türkiye'ye gelecek olan Birkin'in konserde ağırlıklı olarak dahi besteci Serge Gainsbourg klasiklerini ve son iki solo albümünün öne çıkan parçalarını yorumlaması bekleniyor.

Sevgilisi Serge Gaingsbourg ile ilk ortak çalışmaları olan ve erotik içeriğiyle 60'lar Fransa'sında olay yaratan 'Je t'aime moi non plus' ile müzik dünyasına adım atan sanatçı, 40 yıla yayılan kariyeri boyunca sayısız albüme imzasını attı ve Beth Gibbons, Rufus Wainwright, Bryan Ferry, Franz Ferdinand, Yann Tiersen gibi isimlerle
    ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Jane Birkin geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Kitabı (Becoming Jane)

Aşkın Kitabı (Becoming Jane)

Yönetmenliğini Julian Jarrold’un üstlendiği filmde, Anne Hathaway, James McAvoy, James Cromwell ve Julie Walters rolleri paylaşıyor. 120 dakika seyir sunan filmde olayların başlangıcı şöyle: Jane Austen (Anne Hathaway) aşka inanmaktadır. Anne ve babası (Julıe Walters ve James Cromwell) onun 1795 İngilteresinde adet olduğu üzere, para karşılığı bir evlenme yapmasını arzular. 20 yaşındaki...
  2. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  3. Tori Amos - Mary Jane

Tori Amos - Mary Jane

Then "Mom I want to forna... I mean formulate and discover the realms of the unknown with Mary Jane After all you'll be away for the week-end Just please consent I need a friend."I admit you puberty was somewhat strange Could this be fixed with Mary Jane? Mary Jane, Mary Jane, Mary Jane who? So I said, Son you want to permeate And discover the realms of the unknown With Mary Jane...
  4. Kardeş Geliyor

Kardeş Geliyor

komik cocuk resimleri komik bebekle Aileye bir bebeğin, kardeşin katılması heyecan vericidir. Bu heyecanın yanı sıra, hem ebeveynlerde hem de evin büyük çocuğunda çeşitli kaygılar da görülebilir. Anne ve baba yeni doğanın sorumluluğuna alışmaya çalışırken, evin büyük çocuğu da artık ilgi odağı olmadığı fikrini benimsemeye çabalar. Bu da evde değişim rüzgarların esmeye başlaması ve yeni bir...
  5. Devi Jane Iredale Karşınızda....

Devi Jane Iredale Karşınızda....

Devi Jane Iredale Karşınızda DDF, AFA's gibi birçok markanın ardından, mineral makyajda dünya devi Jane Iredale'i bünyesine kattı. RossPharma Mineral Makyajda Dünya Devi Jane Iredale ile Karşınızda RossPharma dünyanın önde gelen cilt bakım markalarından DDF, AFA's gibi birçok markanın ardından, mineral makyajda dünya devi Jane Iredale'i bünyesine kattı. Cilde hiçbir şekilde zarar...

Sayfayı Paylaş