gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Janet Jackson - The One

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

The confusion lifts
    Kargaşa dağılıyor

The contradictions melt
    Suçlamalar bitiyor

We're left alone
    With the one
    Yalnız kalıyoruz
    Onunla

The one is all we need
    Tüm ihtiyaç duyduğumuz o

The one is the breath we breathe
    Aldığımız nefes o

The one is love
    Sevgi o.

Janet Jackson - The One konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. one beeeeee

one beeeeee

bune laaaaaaaaaaa:becky:
  2. one look

one look

look giyim Firma Ünvanı : one look Açıklama : tekstil, bayan giyim, textile Web Adresi : http://www.onelooktextile.com
  3. Janet Jackson Resimleri

Janet Jackson Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Michael Jackson

Michael Jackson

"The True Legendary King of Pop"* unvanını sonuna kadar hak eden, çocukluk tekerlemelerimizde bile adı geçmiş olan, dünyada pop müziği olabileceği en iyi seviyeye taşıyan, MOONWALK* dansını dünyaya tanıtan, arkasından dansı en çok taklit edilen, albüm satış rekorları kıran (ve bu rekorları hala egale edilemeyen), şapkasını fırlatıp atarkenki kareleri hala gözlerimizde olan, dansın -...
  5. which one?

which one?

mrb kızlar.ben parfüm ]almak istiyorum.ıncandessenceyi tavsiye ettiler ama nasıl koktuğunu465" class="inlineimg" />

Sayfayı Paylaş