gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Janjanlı Mesajlar istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Facebook sayfamda ya da msn iletimde yazabileceğim Janjanlı Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama mümkünse yeni Janjanlı Mesajlar olursa sevinirim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Janjanlı Mesajlar istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevimli Mesajlar istiyorum

Sevimli Mesajlar istiyorum

Merhaba kızlar sizden benim ve arkadaşım için Sevimli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama lütfen mümkünse yeni Sevimli Mesajlar olursa çok sevinirim:)
  2. Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Ufak Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden Ufak Mesajlar için çok mersi
  3. Janjanlı Sözler ve Mesajlar İçin Buraya !

Janjanlı Sözler ve Mesajlar İçin Buraya !

2013 Janjanlı Mesajlar Janjanlı Sözler 2012 Bir misafirimizin isteği üzerine az önce açtığımız kısa ve öz düşündürücü mesajlar konumuzun ardından bu yazımızda da janjanlı mesajlar ile karşınızdayız melekler :) Gözlerindeki Yaşı Sil Ağlamayı bile beceremiyorsun.. Altımda Araba Gidiyorum hayat Kumarına Fazla Şansını Zorlama Bağlarsın Kolpaya.. Bizim Havamız Sana Suyumuz Sana Destek...
  4. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda
  5. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S

Sayfayı Paylaş