gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Janjanlı Sözler ve Mesajlar İçin Buraya !

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 Janjanlı Mesajlar Janjanlı Sözler 2012

Bir misafirimizin isteği üzerine az önce açtığımız kısa ve öz düşündürücü mesajlar konumuzun ardından bu yazımızda da janjanlı mesajlar ile karşınızdayız melekler :)

Gözlerindeki Yaşı Sil Ağlamayı bile beceremiyorsun..

Altımda Araba Gidiyorum hayat Kumarına Fazla Şansını Zorlama Bağlarsın Kolpaya..

Bizim Havamız Sana Suyumuz Sana Destek Olanlara yeter.

Senin Hayatın Dakika uzatmaları oynatırım sana yalvarma boşuna..

Bir Minik Sevda Kuşuyum Dolanırım Amansızca Kalplerde, Çok Havalı Gördüm Seni Rahat ol Alırım Nefesini.

Fazla Kaptırma Kendini Sanal Aleme Yalan Olup Çıkarsın Sözlerinle!

Sen Rüzgar Gibi Hızlı Olsanda Ben Kasırga gibi Aklını Alırım Korkma

Güzel Olsan Ne fayda? Benden Ekmek çıkmaz Sana Kendini zorlama Boşuna.

Seni Tekniğimle Değil Fikirlerimle Döverim..

Sosyetik mekanlarda Olmuşsun Kukla Kendini Kaybetmişsin Bir Yalan Sevda Uğruna

Janjanlı Sözler ve Mesajlar İçin Buraya ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Kıymetli Sözler ve Mesajlar Burada Melekler

Çok Kıymetli Sözler ve Mesajlar Burada Melekler

Kıymetli Mesajlar Kıymetli Sözler Sevgili melekler, Güzel Mesajlar bölümümüzde pek çok söz ve mesajı sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda ise çoğunluğu din büyüklerinin söylediği birbirinden kıymetli sözler ve mesajlardan örnekler vereceğiz sizlere... Buyrun... :) Lüzûmsuz şeylerin peşinden koşan lüzûmlu şeyleri kaçırır. Hazreti Ali Radıyallahu anh Her vesîle ile sohbetlerinde namazdan...
  2. Çok Manyak Sözler ve Mesajlar Burada

Çok Manyak Sözler ve Mesajlar Burada

Manyak Sözler Manyak Sözler ve Mesajlar Sevgili melekler, sizlerle en son demek ki birine sinir olmuş deyim yerindeyse kıl olmuş bir misafirimizin isteği üzerine kıl mesajlar konumuzu paylaşmıştık. Şimdi yine bir misafirimizin isteği üzerine çok etkileyici manyak sözler ve mesajlar konumuzu açıyoruz :D:D Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın…...
  3. Janjanlı Mesajlar istiyorum

Janjanlı Mesajlar istiyorum

Selam arkadaşlar Facebook sayfamda ya da msn iletimde yazabileceğim Janjanlı Mesajlar yazmanızı rica ediyorum ama mümkünse yeni Janjanlı Mesajlar olursa sevinirim:)
  4. Cuma Mesajları Arkadaşa sözler burada

Cuma Mesajları Arkadaşa sözler burada

Arkadaşa Cuma Mesajları Arkadaşa Güzel Cuma Mesajları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere yeni cuma mesajları arasından seçtiğimiz en güzel arkadaşa cuma mesajları örnekleri sunuyoruz. İşte size en güzel cuma mesajları arkadaşla göndereceğiniz sözler:) Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli...
  5. Cuma Günü İçin Kısa Mesajlar ve Sözler

Cuma Günü İçin Kısa Mesajlar ve Sözler

Kısa Cuma Mesajları Kısa ve Güzel Cuma Mesajları Sevgili melekler, sevdiklerinize cuma günü için mesaj atabileceğiniz ya da sosyal paylaşım ağları üzerinden paylaşabileceğiniz kısa ve güzel cuma mesajları ile karşınızdayız bir kere daha :) Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine,kıyamete kadar hergün,o kadar sevap verilir ki,adedini Allah’u Teala bilir.’ Cumamız Mubarek olsun...

Sayfayı Paylaş