gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

janset bahtsız olduğunu söyledi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'BEN BİRAZ BAHTSIZIM' [​IMG] OYUNCU JANSET, BAZI PROJELERİN İSTEDİĞİ GİBİ GİTMEDİĞİNİ BELİRTEREK, 'BEN BİRAZ BAHTSIZIM' DEDİ.

Oyuncu Janset, bazı sinema projelerinde yaşadığı hayal kırıklığından bahsetti.

Yeni projelerinden bahsederken 'Çok güzel şeyler oluyor' diyen Jansek, 'Ben biraz çok bahtsız mı deyim, bazı konularda bahtsızım. Bir kaç proje girişimimiz oldu, onlar da çok başarılı olamadık. Hayata geçiremedik. Sinema filmi projesiydi, zor tabii..' şeklinde konuştu.

İstediği tarzda projeler gelmeyince kendisinin bazı girişimlerde bulunduğunu ifade eden Janset, yeni film projesi hakkında şu bilgiyi verdi:

'Oyunculuk dışında kamera arkasına da geçiyoruz. Kemal Gökhan Gürses ile birlikteyiz. Onun bir karakteri var 'Ayşegül' daha önce Radikal'de yazı dizisi olarak yayınlanıyordu. O karakterden yola çıktık. Benim gözüm vardı 2 senedir. Ayşegül, savaş muhabiri. Biraz ciddi bir abla. Bu sefer biraz ters köşeye yatıracağız. Ben hep komedi oynadım bu zamana kadar, ama biraz ciddi işlere bulaşalım diyoruz. Kendinden son derece emin, taviz vermeyen, meraklı, burnunu her şeye sokan bir karakter.'

Janset, proje için yapımcı ve yönetmen aradıklarını sözlerine ekledi.

janset bahtsız olduğunu söyledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rock’çı Janset

Rock’çı Janset

janset sevgilisi tarkan gözübüyük janset tarkan gözübüyük ve jansetin sevgilisi "Kadınların Meclis’te Temsili" mücadelesini sürdüren kadın kuruluşlarına şarkılarıyla destek olmak amacıyla oluşturulan Pukku Mikku projesinin ilk şarkısı "Kırmızı Başlık"ı, komedi dizilerinin beğenilen ismi Janset seslendirdi. Sümer dilinde, ’davul ve tokmak’ anlamına gelen Pukku Mikku...
  2. Eski manken fatoş seğmen, artık işinin oyunculuk olduğunu söyledi.

Eski manken fatoş seğmen, artık işinin oyunculuk olduğunu söyledi.

mankenler kaç kilo eski mankenler mankenlerin estetiksiz halleri mankenlerin eski halleri bayan Kanal 1'de yayınlanan Yalancı Romantik adlı dizi ile oyunculukta geldiği noktayı gözler önüne seren seksi yıldız oyunculukta oldukça iddialı. Seğmen, 'Bugüne kadar oynadığım her rol için olumlu tepkiler aldım. Artık oyunculukla adımdan söz ettireceğim' dedi. Bu arada Fatoş Seğmen, birçok yeni...
  3. Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi.

Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi.

Ozan Sevindik ile mutlu bir beraberliği olan Aysun Kayacı yaşadığı tek bir aşktan pişman olduğunu söyledi. Futbolcu Emre Aşık ile yedi yıl aşk yaşayan Kayacı Günaydın'a , "Aşk adına bir kez pişman oldum. Çok büyük fedakarlıktı. En kıymetli zaman dilimimdi. Her şey daha tazeydi, daha meraklıydım, algılarım daha açıktı. 18 yaşındaydım. Bir bakıma gençliğimi hediye etmiştim ama sonuçta...
  4. Janset Savundu

Janset Savundu

ünlü oyuncularımızdan Janset'i özellikler Ayrılsakta Beraberiz ve Yarım Elma dizisinden tanırız......... 'SETE GİDERKEN ÖLMEK İSTEMİYORUM!' JANSET, EKRANLARI ÇOK ÖZLEMESİNE RAĞMEN MESLEK BİRLİĞİ BİROY TARAFINDAN HAZIRLANAN SÖZLEŞME KABUL EDİLMEDİĞİ SÜRECE DİZİLERDE OYNAMAYACAK. Kanalturk'te Ebru Akel'in programına konuk olan Janset, bir süre önce kurulan ve oyuncuların telif haklarıyla...
  5. hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

hamile olduğunuzu ilk kime söylediniz

Hamileliğinizi ne zaman ögrendiniz Hamileliğinizi nasıl söylediniz Merhabalar, Hamile olduğunuzu ilk öğrendiğinizde kiminle paylaştınız ben işyerinde birkaç arkadaşımla hemen paylaştım ama ailemde tabiki ilk önce eşimle paylaştım akşam eve gitmeyide bekliyemedim msj attım :) eşim ise gözleri dolmuş sesi tikrek halde beni aramıştı

Sayfayı Paylaş