gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Japon bahçeleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

japanese gardens Japonlar bu isi biliyor!... Belki maddi durumlari pek yi degildir cogunun ama bu insanlar gercekten cok zevkli insanlar..
    Ziyaret etmek istedigim ulklerden biridir Japonya olurda bir gun gidersem kendi cekmis oldugum resimleri eklemek isterim simdilik bu muhtesem bahce tasarimlarini eklemek istiyorum..
    Gitmis olan melislerimiz de varsa noooolur resimleri eklesinler...
    Benim gibi gidemeyenler ise bahcelerinde boyle bir kose olusturabilirler..
    Bahcemizin kucuk bir kosesini bu tarz dekor ettigimizde kendimizi Japonyadaymisiz gibi hissedebiliriz..
    Yok ben oyle hissedemem diyorsaniz mutfaga gidip guzel bir pilav alip bahceye cikarsaniz belki bu duygunuz daha da gelisir ne dersiniz :)))))

2. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Australiada yasarken ordada japon bahceleri var cok guzel yapıyorlar... japonlar işini gercekten biliyor...

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende bunlar işlerini biliyolar

Japon bahçeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahçe

bahçe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bahçe

Bahçe

Bakımlı ve yeşil bahçe dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir kişi ve onun ailesidir. Bahçe, dünya nimetlerinden fazlasiyle istifadeye, Gönül zenginliğine, Niyet ve amel güzelliğine delalet eder. Bahçe iiçindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya...
  3. Morikami Japon bahçeleri

Morikami Japon bahçeleri

Roji-en yani çiy damlaları olarak adlandırılan bahçeler Güney Florida'da; tasarımı Hoichi Karisu'ya ait. Onun deyişiyle, doğadaki uyumun ve evrensel ritmin verdiği güç sayesinde, birkaç saat de olsa sıkıntılardan, kaygılardan sıyrılma imkânı bulmak mümkün. Hiraniwa Bahçesi düzgün bir biçimde taranmış iri taşlardan oluşuyor. Arka plandaki manzarayı tamamlıyor. 17-18. yüzyıl Japon...
  4. Japon bluzları

Japon bluzları

Evet melişler japon bluzları ben hastasıyım:D Japon bluzlari

Sayfayı Paylaş