gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Japon doktor Van depreminde öldü!..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

[h=2]Kurtarmak için geldi enkaz altında kalıp öldü!.. Japon doktor Atsushi Miyazaki, Bayram Otel enkazından yaklaşık 13 saat sonra çıkarıldı ancak hayata tutunamadı!...[/h]
    Bayram Oteli enkazından yaklaşık 13 saat sonra Japon yardım organizasyonundan Atsushi Miyazaki'ye ulaşıldı. Enkazdan çıkarılan Miyazaki hastaneye kaldırıldı ancak burada hayatını kaybetti. ​

Van'da dün meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremde yıkılan binanın enkazında arama kurtarma çalışması yürüten ekipler, yaklaşık 13 saat sonra, Japon yardım organizasyonundan Atsushi Miyazaki'ye ulaştı.
    Açılan koridordan Atsushi Miyazaki'yi belirleyen ekipler, depremzedeye serum takarak, kalp masajı yaptı. Boyunluk da takılan Miyazaki'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle bulunduğu yerden müdahale edildi.
    Yaklaşık 15 dakika süren kalp masajının ardından Miyazaki, ambulansa taşındı.
    Miyazaki ambulansla hastaneye kaldırıldı ancak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Japon doktor Van depreminde öldü!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  3. Van

Van

GENEL BİLGİLER Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır. Van Gölü, Akdamar Kilisesi, “kaleler kenti” olarak...
  4. Ünlülerin Van Depremine Yoğun Desteği ve Yorumları

Ünlülerin Van Depremine Yoğun Desteği ve Yorumları

ünlülerin van depremine destekleri yorumları neler yapıyorlar yardım haberleri 23 ekim 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Van'da meydana gelen 7.2 lik depremin şoku hala üzerimizde melekler.Bu şokla birlikte çeşitli belediyeler ve kuruluşlar hızla harekete geçerek yardım kampanyalarına başladılar.Her duyarlı vatandaş gibi ünlülerin de hassasiyet gösterdiği bu doğal afet için bakın...
  5. Van Depreminde Ölenlerin Sayısı Yükseldi!

Van Depreminde Ölenlerin Sayısı Yükseldi!

van depremi ölü sayısı kaç kaç kişi öldü yaralı sayısı çoğaldı yükseldi vanda son durum resimleri 25 ekim 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Van'da pazartesi öğle saatlerinde meydana gelen depremin ardından ,yardımlar hızla bölgeye gönderilmeye devam ediyor melekler.Tüm Türkiye'nin yardım için seferber olduğu Van depreminde ne yazık ki zaman geçtikçe ölü sayısı da artıyor.Başbakanlıktan...

Sayfayı Paylaş