gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

japon görmek

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

hayalim japon veya çinli bir insanı yakından görmek.televizyonda görüyoruz ve çok ilgimi çekiyorlar

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla bunun için istanbuldaysan dışarı cık mesela sultanahmete git kesin görürsün :D:D yada 2.si japonyaya gideceksin :D:D

sugar_kiz ve renesme bunu beğendi.
  3. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    bende çok isterdim ama malum yaşadığım yer itibariyle göremiyorum ama geçenlerde trabzona gitmiştim orada japon bir aile gördüm benim de asa tarafına büyükbi ilgim var hele de koreye :asigim:

4. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    benim psikoloğuma git canım zaten japonlara benziyor, dedesi şangaylıymış, çok şirin oluyorlar :)

japon görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. japon bebekler:))

japon bebekler:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Japon Mitolojisi

Japon Mitolojisi

Japon mitolojisine göre birbiriyle hem kardeş, hem karı-koca olan Gök (İnazagi) ile Yeryüzü (İnazami) kaostan ayrıştıktan sonra gökyüzünün yüzen köprüsünden, tanrısal mücevherlerle süslü bir mızrakla okyanusu karıştırarak, ilk kara parçalarını yaratırlar. Sonra bütün Japon adalarını ve diğer tabiat Tanrılarını doğururlar. Japonya'da 8 milyon ilah vardır. Dağ, ırmak, ateş, gök gürlemesi,...
  3. Japon bluzları

Japon bluzları

Evet melişler japon bluzları ben hastasıyım:D Japon bluzlari
  4. Japon bahçeleri

Japon bahçeleri

japanese gardens Japonlar bu isi biliyor!... Belki maddi durumlari pek yi degildir cogunun ama bu insanlar gercekten cok zevkli insanlar.. Ziyaret etmek istedigim ulklerden biridir Japonya olurda bir gun gidersem kendi cekmis oldugum resimleri eklemek isterim simdilik bu muhtesem bahce tasarimlarini eklemek istiyorum.. Gitmis olan melislerimiz de varsa noooolur resimleri eklesinler... Benim...

Sayfayı Paylaş