gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Japon Yatak Odası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

İşte size japon yatak odaları. Bana ilginç geldi braz. Yani alışıldığı gibi değil. Ben kendi yatak odamı böyle tercih etmem ama beğenenler de olabilir diye sizlere sundum meleklerim :)

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bizimkilerb daha sıcak hahaha parmaklarına sağlık canım

Japon Yatak Odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odası

Yatak Odası

Yatak Odası -Genel aydınlatma için tavandan yansıtarak endirek aydınlatma kullanılmalı kitap okumak için baş ucu aydınlatması yapılmalıdır. Ayrıca armatürler yataktan kumanda edilebilmelidir. -Başucu aydınlatması yarı saydam bir aplikle yada komidin üzerine abajur konularak yapılabilir. Aynanın iki yanına monte edilecek armatürlerle tuvalet masaları için gerekli lokal aydınlatma sağlanabilir....
  2. yatak odası !!!!!!!

yatak odası !!!!!!!

yatak süsleme sanatı
  3. japonların yatak odaları

japonların yatak odaları

japon yatak fiyatları japon tipi yatak örtüsü örtüleri örtüsü modelleri giyimleri de farklı odaları da yaw ama cok sade ve hoş ayrıca loş bir ortam kafiyeli oldu galiba:laugh: :laugh:
  4. Japon yatak odası modelleri

Japon yatak odası modelleri

japon yatakları japon yatak odası takımları yer yatağı modelleri yere yakın yatak odası modelleri yere yakın takımları İşte meleklerim japon yatak odaları böyle birşeymiş aralarında gerçektende çok güzel olanlar var Bu model bizim bildiğimiz yer yatağı ya hahaha
  5. Japon Stili Yatak Odası Tasarımları 2014

Japon Stili Yatak Odası Tasarımları 2014

japon yatak odaları, japon yatak odası 2014, 2014 japon yatak odası tasarımları Sevgili melekler, doğallıkları, sadelikleri ve ergonomisiyle bilinen Japon ev dekorasyonlarından yatak odası tasarımlarını sizler için araştırdık. Genişliğin ve ferahlığın göze çarptığı Japon yatak odası tasarımlarında evin içinde bulunabilecek duvarlar ya yok ya da minimuma indirilmiş. Doğanın zen felsefesini...

Sayfayı Paylaş