gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Japonların Ev Dekorasyonları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ev dekorları ev dekorasyonları japon evleri dekorasyonlari dekorlari Japonların herşeylerini öğrendik... Artık nasıl giyindiklerini neler yediklerini herşeylerini biliyoruz ama bilmediğimiz ev dekorasyonları kaldı sadece...Akıllı minik insanlar bakalım evlerini nasıl dekore ediyorlarmış...
    Merak edenlere japon ev dekorasyonları :tik:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Vavvv bayıldım ben buna harika bir dekorasyon:)paylaşım için teşekkrüler pasii pasii:)Renkler ve uyum hrikaa:)

Japonların Ev Dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev dekorasyonlarında yapılan hatalar

ev dekorasyonlarında yapılan hatalar

Evinizin istediğiniz gibi olmasını engelleyen, dekorasyonda en çok yapılan hataları biliyor musunuz? Evinizi kurarken yaptığınız bazı hatalar, istediğiniz sonucu almanızı engeller. İşte evinize her baktığınızda bir şeylerin eksik olduğunu hissettiren 9 hata. Plan yapmamak Evinizi dekora edeceksenz, hangi eşyayı nereye koyacağınızı ya da hangi eşyalara ihtiyacınız olacağını mutlaka bir liste...
  2. Japonların Ev Dekoru

Japonların Ev Dekoru

Japonlar zekiliklerinin yanında baya da zevklilermiş doğrusu.ben bu tasarımları çok sevdim ve beğendim.bakalım japonların evlerini siz de beğenecek misiniz???
  3. Ev Dekorasyonunda Estetik

Ev Dekorasyonunda Estetik

Ev dekorumuzun estetik durması güzelliğinin bir parçası belirleyicisidir... Evde gününüzün önemli bir kısmını geçiriyorsanız veya yorgun bir şekilde eve döndüğünüzde iş yaşamının kargaşasını üzerinizden atmak istiyorsanız evinizin dekorasyonu sizin için önemli olacaktır. İster bir apartman dairesinde yaşayın isterse müstakil bir eviniz olsun iç dekorasyon ev sahibinin ve ev sakinlerinin...
  4. Ev dekorasyonunda deniz esintisi

Ev dekorasyonunda deniz esintisi

Deniz temalı ev dekorasyonu Mavi renk dekorasyon Mavi renk huzur veren dinlendiren bir renk olduğundan dekorasyonda huzur veren mekanlar için mavi renk tercih edilir. Mavi rengi denizi çağrıştırdığından deniz temalı dekorasyon ürünlerini kullanarak evlerde marin şıklığı elde edebilirsiniz meleklerim. Deniz temalı dekorasyon size huzur verecektir.
  5. Sıra Dışı Ev Dekorasyonları

Sıra Dışı Ev Dekorasyonları

En Farklı Ev Dekorasyonları Yeni Sezon Ev Dekorasyonları Değişik Ev Dekorasyonları Ev dekorasyonlarında hep alıştığınız tarz oda dekorasyonları canınızı sıktıysa bambaşka görünümlü oda dekore etmeye ne dersiniz? Ev dekorasyonunuza sıra dışılık katacağınız dekorasyon anlayışında dilerseniz yatak odalarınızda, dilerseniz salon, mutfak, yemek odası dekorasyonlarınızda farklılık yaratabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş