gebe
  1. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Japonların Hologram Şarkıcısı ve Konseri

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında <Бланэ> '_' <ßlan€> tarafından paylaşıldı.

Sesi Mükemmel Hologram hologram konser
    İŞte Japonların Hologram Şarkıcısı

Japonya’nın en yeni ve en büyük pop yıldızı Hatsune Miku, ilk bakışta benzerlerinden çok farklı görünmüyor. Güzel, havalı ve liste başı olmuş bir şarkısı var. Ancak Miku’yu diğer pop yıldızlarından ayıran şey hologram olması.
    Aşağıdaki linklerde videoları var ve sesi harikaa ben bayıldım bunaa :A

Hologram şarkıcı japonya’yı salladı video izle

Japonya'nın Son Çılgınlığı (Hologram Şarkıcı) - Bydigi Forum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Kasım 2010
  2. ecche

ecche Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şaka gibi bu japonlar ne yapacağını şaşırdı valla :)

Japonların Hologram Şarkıcısı ve Konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japon Akubası Bitkisi ve bakımı

Japon Akubası Bitkisi ve bakımı

sinekkapan bitkisi bakımı Acuba Japonica; her dem yeşil çalılardır. Geniş ve parlak yaprakları vardır. Gölgeyi sever. Doğrudan güneş altında kalırsa sağlıksız olur. Yapraklarındaki sarı tonlar bahçeye ışık verir. Kızıl renkli meyveleri sonbahardan kışa kadar üzerinde kalır. Japon Akubası Bitkisi; Kışları çok soğuk geçmeyen tüm bölgelerde rahatlıkla gelişir. İki metreye kadar boylanma yapar....
  2. Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yaplışı : )

kopya çekme yöntemleri kopya hazırlama yöntemleri Japonların tüm dünyayı yaptıkları icatlarla ele geçirmesi herkezin yakındığı bir konu şimdi de oturup kopya çekme yöntemleri icat ediyorlarmış nedir bunlardan çektiğimiz yaww:laugh::laugh: Yazıcımızdan Kopyaları Çıkarıyoruz Şeffaf Bir Bantla Yazıların Üzerine Bantlıyoruz Kopyaları Kesiyoruz Bandı Islatıp...
  3. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  4. Japon Balıkçıları Ve Felsefeleri

Japon Balıkçıları Ve Felsefeleri

Selam meleklerim... Değişik ve bir o kadar da gerçekçi bir felsefi anlayış..Bu yazıyı okuduktan sonra ben de japon balıkçılar gibi olmaya çalışacağım.. Japon Balıkçıları Ve Felsefeleri Japonlar taze balığı hep çok sevmişlerdir. Fakat Japonya sahillerinde bol balık bulmak mümkün olmamaktadır. Balıkçılar, Japon nüfusu doyurabilmek için daha büyük tekneler yaptırıp daha...
  5. Hologram ve Ekoloji

Hologram ve Ekoloji

Benim dönem ödev konumdu ve belki siz Meleklere azda olsa bu yazım faydalı olabilir.. HOLOGRAM ve EKOLOJİ Hologram Nedir? Hologram kelimesi Yunanca sözcüklerin bileşiminden oluşur. "Holos" (Tam Görüntü) ve "Gram" (Yazılı) anlamındadır. Hologram lazer ışın dalgalarının pozitif karışımı ile oluşan üç boyutlu kayıttır. Holografinin teknik terimi "Dalga Sınırının...

Sayfayı Paylaş