gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Japonların Mimarlık Harikası Deniz Otoparkı...

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Japonların Mimarlık Harikası Deniz Otoparkı...

çok manyak bısey ya..emegıne saglık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Japonların Mimarlık Harikası Deniz Otoparkı...

evet çok güzelmiş akıllı bu adamlar...:)
    emeğine sağlık canım

Japonların Mimarlık Harikası Deniz Otoparkı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İç Mimarlık

İç Mimarlık

Programın Amacı İç mimarlık programının amacı, insanın ihtiyaçlarına ve eldeki malzemenin niteliğine uygun olarak, iç mekânın düzenlenmesi ve mekâna özgü mobilyaların özgün biçimlerinin tasarımı ile ilgili konularda eğitim ve araştırma yapmaktır. Programda Okutulan Belli Başlı Dersler İç mimarlık programının amacı, insanın ihtiyaçlarına ve eldeki malzemenin niteliğine uygun olarak, iç...
  2. Cumhuriyet Dönemi Türk Mimarlığı

Cumhuriyet Dönemi Türk Mimarlığı

cumhuriyet dönemi türk mimarisi I. Ulusal Mimarlık Akımı 1908 yılında ilan edilen II. Meşrutiyet ile birlikte gelişme gösteren milliyetçilik eğilimleri mimarlıkta yeni arayışlara yol açmıştır. Mimar Kemalettin ve Vedat Bey’lerin öncülüğünde gelişen bu akımla birlikte Türk Mimarlığı’nın Milli Mimari Rönesansı diyebileceğmiz yeniklasik dönemi başlar. 1970’ler ve sonrasında Birinci Ulusal...
  3. mimarlık sanatı

mimarlık sanatı

Türkler henüz müslüman olmadan önce 674 yılında Basra’ya getirildiler. Köle ya da paralı asker olarak getirilen bu Türkler, İslam mimari sanatında ilk yenilikleri oluşturdular. Sarayların ve evlerin alçı süslemelerine eğri kesim tekniğini bu Türkler getirdi. Ayrıca yaş sıva üzerine yapılan bezemeleri (güzel süsler) de İslam sanatına Türkler kazandırdılar. Türkler bu konuda Çinlilerden...
  4. mimarlıkla ilgili bilgi

mimarlıkla ilgili bilgi

Selam melekler mekanı, seneye ünv. sınavlarına girecem de mimarlık düşünüyorum.Araştırma yaptım ama bir de sizin bilgilerinizi merak ediyorum.Mimarlık nasıl bir meslek,zorlukları kolaylıkları neler? Korkuyorum biraz da yapabilir miyim diye.Bilgi verir misiniz biraz :))
  5. Mimarlık Mesleğiyle İlgili Bilgiler

Mimarlık Mesleğiyle İlgili Bilgiler

mimarlık, mesleği, bölümü, nedir, zorlukları, ile ilgili bilgiler burada melekler Önümüzde ki sene üniversite sınavlarına girecek melekler :) Bu makale sizin için.Eğer mimarlık bölümünde gönlünüz varsa makalemizden çok şey öğreneceksiniz :) Genel Tanım: Her çeşit binanın isteğe ve olanaklara göre plan ve projelerinin hazırlanması, yapımının denetlenmesini yapacak donanımlı...

Sayfayı Paylaş