gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Jean artık heryerde

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu sezon Jean elbiseler, ayakkabılar hatta body’ler gardrobumuzda olacak yani kısaca jean bu sezon heryerde

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Jean artık heryerde

Buna bayıldım.çok güzelmiş ya.benimde var ama uzunu kısası daha bir güzelmiş.emeğine sağlık canım.

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Jean artık heryerde

Ben de bu tarzı kullanmayı seviyorum, taşıması güzel oluyor, iyi bir ayakkabı ile bütünleşirse çok daha hoş olur gerçekten. Ellerine sağlık, başta bu olmak üzere hepsi çok hoş.

Jean artık heryerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Heryerde Kazanmak

Heryerde Kazanmak

HERYERDE NASIL KAZANIRSINIZ ? Evet, Arnold Schwarzeneger başarıyı yukarıdaki cümlelerle tarif etmiş. Bu deyiş size biraz acımasız ve alışılmadık gelebilir ama inanın bana yazının sonuna geldiğinizde ve Lance Armstrong’u tanıdığınızda bu cümle size çok anlamlı görünecek. Lance Armstrong tüm dünyanın hayranlıkla izlediği, başarıları ve azmi karşısında saygıyla eğildiği bir efsane. O...
  2. heryere oturmayın

heryere oturmayın

:piha::piha::piha::piha::piha:
  3. Kadınlar heryerde

Kadınlar heryerde

Biz kadınlar heryerdeyiz hahaha
  4. Jeanler Artık Evlerimizi Süslüyor !

Jeanler Artık Evlerimizi Süslüyor !

ev dekorasyonunda yaratıcı fikirler ev dekorasyonunda ilginç fikirler Sevgili melekler, jean pantolonlar, jean etekler, çantalar hatta takılar hayatımızın tam merkezinde. Sokağa çıkıp şöyle bir baktığınızda insanların &90ında jean ürünler görürsünüz. Sağlamlığı, herşeyle kombinlenebilmesi, kolay ulaşılabilir olması ve kullanışlılığıyla hepimizin bir numaralı tercihi jeanler artık...

Sayfayı Paylaş