gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Jean bolero ve kombinleri 2009

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

jean bolero bolero kombinleri jean modelleri bolerolar
    Çok şık ve şirin bir jean bolero.Bu boleroyu kombinlerde ki gibi kullanabilirsiniz.

Jean bolero ve kombinleri 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jean elbise ve kombinleri

jean elbise ve kombinleri

jean elbise kot pantolon kombinleri kot elbise kombinleri beyaz beyaz pantolon çok harika bir jean elbise ve bu elbise için tasarlanılmış çok harika kombinler sizlerle.buyurunuz;
  2. gri bolero ve kombinleri

gri bolero ve kombinleri

bolero kombinleri gri bolero gri kombinler gümüş rengi etek kombinleri yaz, kış giyilebilcek çok şık bir bolero.bu güzel bolero için hazırlanılmış kombinleri sizlere sunuyorum.bakalım beğenicekmisiniz??
  3. Kısa Jean Kombinleri 2009

Kısa Jean Kombinleri 2009

kısa jean jean kombinleri Jean şortlar bu yazda modanın gözdelerinden olmaya devam edecek.Bu kısa jeanların şık kombinlerine bir gözatın:):):)
  4. Jean tulum ve kombinleri

Jean tulum ve kombinleri

jean tulum tulum kombinleri al kot hamile kot Jean sevenler buraya.Şimdi de size çok şık bir jean tulum.Şahsen ben tulum giyinmeyi çok severim helede böyle güzel ve şıksa neden olmasın demi ama.Bakalım sizde beğenecekmisiniz???
  5. Jean bolero ve kombinleri

Jean bolero ve kombinleri

bolero kombinleri Gardolabın da bolerosu olmayan biri bayan yoktur eminim:)Bolerolar hemen hemen her kıyafetin üzerine yakışıyor.Özellikle de abiye giyimde bolero artık vazgeçilmez oldu.Gelinlikler de bile artık evlenecek kızlar bolerolu gelinlikleri tercih ediyor.Bence iyi yapıyorlar çünkü çok hoş duruyor. Peki benim gibi jean bolero seven var mı???Eminim var.O halde buyrunuz:):):)...

Sayfayı Paylaş