gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Jean bolero ve kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

bolero kombinleri Gardolabın da bolerosu olmayan biri bayan yoktur eminim:)Bolerolar hemen hemen her kıyafetin üzerine yakışıyor.Özellikle de abiye giyimde bolero artık vazgeçilmez oldu.Gelinlikler de bile artık evlenecek kızlar bolerolu gelinlikleri tercih ediyor.Bence iyi yapıyorlar çünkü çok hoş duruyor.
    Peki benim gibi jean bolero seven var mı???Eminim var.O halde buyrunuz:):):)

Boleromuz bu oluyor.Jean kumaşından yapılmış.Kirli beyaz rengi ve kesimiyle harika bir bolero.

Kombin çok hoş yapılmaş.Özellikle de gözlük ve jean şorta bayıldım....

Bu kombinde baharlık bir kombin.Gözlük ve gömlek yakıyor.

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yukardaki gömleğin siyahı varmıymış:D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Jean bolero ve kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jean kombinleri

jean kombinleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. jean elbise ve kombinleri

jean elbise ve kombinleri

jean elbise kot pantolon kombinleri kot elbise kombinleri beyaz beyaz pantolon çok harika bir jean elbise ve bu elbise için tasarlanılmış çok harika kombinler sizlerle.buyurunuz;
  3. gri bolero ve kombinleri

gri bolero ve kombinleri

bolero kombinleri gri bolero gri kombinler gümüş rengi etek kombinleri yaz, kış giyilebilcek çok şık bir bolero.bu güzel bolero için hazırlanılmış kombinleri sizlere sunuyorum.bakalım beğenicekmisiniz??
  4. Jean bolero ve kombinleri 2009

Jean bolero ve kombinleri 2009

jean bolero bolero kombinleri jean modelleri bolerolar Çok şık ve şirin bir jean bolero.Bu boleroyu kombinlerde ki gibi kullanabilirsiniz.
  5. Jean tulum ve kombinleri

Jean tulum ve kombinleri

jean tulum tulum kombinleri al kot hamile kot Jean sevenler buraya.Şimdi de size çok şık bir jean tulum.Şahsen ben tulum giyinmeyi çok severim helede böyle güzel ve şıksa neden olmasın demi ama.Bakalım sizde beğenecekmisiniz???

Sayfayı Paylaş