gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Jean Claude Van Damme'dan Olağanüstü Volvo Reklamı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

jean claude van damme, van damme volvo reklamı, volvo reklamı 2013
    Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz reklam filmi ünlü araba markası Volvo'ya ait. Volvo başarılı reklam çalışmalarıyla çok ünlü ancak bu reklam filminde sınırları iyice zorlamış, çıtayı aşmış gitmiş bence. En son Stallone'nin Cehennem Melekleri filminde boy gösteren 53 yaşındaki dünyaca ünlü aktör Jean Claude Van Damme'la çektiği reklamda, Van Damme hem aktörlüğünü, hem de müthiş cesaretini konuşturmuş. Millet dublörsüz film çekmezken Van Damme'ın gösterdiği bu cesaret ve müthiş konsantrasyon ayakta alkışlanır. Tabi son derece profesyonel tır şoförlerinin de hakkını yememek gerekiyor.

Şimdi gelelim reklam filmiyle ilgili bilgilere. Bu muazzam gösteri İspanya'da, uçuşa kapalı bir havaalanında oluşturulan sette çekilmiş. Sahneyi çekmeden önce bir açıklama yapan Belçikalı yıldız “Sıradışı bir deneyim oldu, ilk kez bir filmde veya bir reklamda bunun gibi bir şey göreceğiz. Araçlar arasında bacak açma hareketimi yapmadan önce senaryo taslağını gördüm ve çok beğendim. Çok görkemli ve güçlü bir kurgu olduğunu düşünüyorum,” demiş.

Yayına girmesinin 15. saatinde 2 milyon izleyiciye ulaşan bu reklam filmini çeken ekibi de kutlamak gerekiyor. Kamera start almasıyla birlikte tek çekimde olay bitmiş. Arkadaki renklerin ahengi, gökyüzü, ışık açısı ve tırların rengi dahi ustalıkla seçilmiş. Müzik için diyecek tek bir söz yok zaten. Enya*Only Time muazzam derecede etkileyici bir seçim olmuş.

Bizim göremediğimiz herhangi bir güvenlik önlemi alınmış olsa dahi-ki ne efekt, ne çekim hilesi alındığı hakkında bir bilgi bulamadım- son zamanlarda bu derece etkileyici, cesurca ve profesyonelce çekilmiş, muhteşem bir reklam film izlememiştim. Tüm alkışlar, öncelikle Van Damme'a, bu fikri ortaya atan ve yapım aşamasında rol alan ekibe gelsin :clapping:

meleklermekani.com TİTAN

Bu reklam filmini izledikten sonra küçük bir araştırmayla reklamın kamera arkası görüntülerine de ulaştım. Belki merak edersiniz diye sizlerle paylaşmak istiyorum :)

Son düzenleme: 16 Kasım 2013
    MaWiM ve ÖzGüL bunu beğendi.
  2. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    adamın flimleriyle büyüdük biz yaslandık van damme yaslanmadı gitti :)

TİTAN bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    azra kızz şimdi yaşımızı ne karıştırıyon hahaha helal olsun ama müthiş bi cesaret :clapping:

TİTAN ve azranur bunu beğendi.
  4. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    daha 17 yiz kıss ne zaman 27 olduk o zaman yaş kompleksine gireriz hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Müthiş bir reklam olmuş :) Görsel şölen izledik resmen:D:D

TİTAN bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ne Van Damme, ne Stallone, ne Schwarzenegger, ne Willis, ne Chan ne de Li. Bunlar yaşlanmayacak enerjiye ve potansiyele sahip usta oyuncular. Tam alkışlık :)

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kaç kere izledim bilmiyorum Mawim. Tek kelimeyle olağanüstü :)

Jean Claude Van Damme'dan Olağanüstü Volvo Reklamı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. OlağanÜstü Karikatür ÇaLışmalaRI

OlağanÜstü Karikatür ÇaLışmalaRI

olağanüstü nickler karikatür yaptırmak fotoğrafımın karikatürü 18 yaş üstü karikatürler
  2. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  3. Van

Van

GENEL BİLGİLER Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır. Van Gölü, Akdamar Kilisesi, “kaleler kenti” olarak...
  4. yepyeni volvo modeli

yepyeni volvo modeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Van Gogh

Van Gogh

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş