gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

jelatin

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Rüyada jelatin görmek, hiç umulmadık bir kişiden ihanet görüleceğine işarettir. Rüyada jelatin görmek, hiç beklemediğiniz bir yakınınızdan ihanet göreceğinize yorumlanır. Rüyada jelatin görmek, hiç umulmadik bir kisiden ihanet görülecegine isarettir.

jelatin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açma halkası ; sigara jelatini...

Açma halkası ; sigara jelatini...

sigara jelatini coca cola açma halkası kampanyası 2010 coca cola kutu kola kampanyası Walla bacılarım yazı bıraz uzun oldu ama bu konuya deyinmek istedim.. bence cok ilginç bir olaydı bu benim çocukluğumda yaşanan bazı çarpık yalan yanlış işler.. bizim milletimizin yardım sewerliğinden faydalanmak isteyenler.. tamam dedıgınızı yaptık ama hanı sıze faydası ne o açma halkalarının sıgara...
  2. Dondurmada da Domuz Jelatini Şüphesi !

Dondurmada da Domuz Jelatini Şüphesi !

dondurmada domuz yağı dondurmada domuz yağı var mı dondurmada jelatin Sevgili melekler, bu sıcaklarda küçükten büyüğe en çok tüketilen gıda maddesi dondurma elbette :) Ancak tükettiğimiz dondurmaların ne derece hijyenik koşullarda üretildiğini bilmek güç. Bazı firmaların sucuk ve salam gibi ürünlerinde ki fiyaskodan sonra insan dondurmada domuz yağı var mıdır diye düşünmeden edemiyor....

Sayfayı Paylaş