jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

gnydn009si0ei8.jpg

günaydın kızlar :)

nerde yaza formda girecek bayanlar ???
kimsecikler uğramamış..
:sinir:

kıslarrr nabersiniz benim şu yeni kullandığım ilaç yüzünden sanırım iştah falan kalmadı normalde saat 11 gibi gözüm mutfaga düşerdi ama şimdi çağıra çağıra götürüyorlar bide yemeği yedim diyelim bu seferde midem bulanıyor zor tutuyorum kendimi ilacı kullandığım sürede belli çok zayıflayacağım ama sonrasında ne olur bilmiyorum :):)

kızlar bayadır giremiorum ama be diyete devam ediyorum işler baya açıldı iş yerinde yoğunluktan evdede netteki bi problemden kaynaklanıyo girememem ama ben baya bi inceldimmmmmmm darısı hepimize devam yani yanınızdayım hala....

yaw ben hiç kilo veremedim pes etmek üzereyim bana destek verin aşka getirin lütfen .....

Gurbet kuşum benim canım arkadaşım.. lütfennn sabretmişiz bugune gelmişiz neden pes ediyorsun.. sen güçlüsün sen baaşarabilirsin... insan istedikten sonra her şeyi yapar..
bakk yazz günleri kapımızda her kes guzel guzel ciciler giyerken sennn onlara bakacagına sende giyerseenn.. bi alısveriş yaparken buyuk beden aramak var birde kucuk beden.. lutfen gurbet kusum benim canım melek arkadasımm pess etmek yokkk... hırs ve istekkleee son hızzz rejimee devam veee o kaka kilolardann kurtulacağızz...
Hadi bakim cnm arkadasşımmm.... lütfen pes etmek yokkk...

Hazirana şurda ne kaldııı :)

mucux opuyorum seniii gurbet kuşum... :)
:kapiş:

bende spora gidiyordum.ama spor salonunu üniversiteden gelen atletizim öğrencileri rehin adlı.ee eşimde o kadar adamın içinde ne işin var didi:zuha:bende öel onlaırn gimteyi bekliyorum.1 haftada ne güzel 1 bucuk kilo vermiştim:S:Shadi bakalım kızlar..yola devamm..

çok teşekkür ederim aussie angelim ama bunaldım inanki tam evde bi düzen kurdum günde iki kez spor yapıyodum ne güsel esnemişti bütün kaslar hooop kayın peder geldi fıssssss söndü bütün hevesim eşimde çok destek oluyo yaparsın dio inşallah hele bi gitsin peder bey aynen devam desteğe çok teşekkür tekrardan canım...

çok teşekkür ederim aussie angelim ama bunaldım inanki tam evde bi düzen kurdum günde iki kez spor yapıyodum ne güsel esnemişti bütün kaslar hooop kayın peder geldi fıssssss söndü bütün hevesim eşimde çok destek oluyo yaparsın dio inşallah hele bi gitsin peder bey aynen devam desteğe çok teşekkür tekrardan canım...

Ay ne güzel eşinde destek oluyormus sana cok sanslısın.. inşallah en kısa zamanda pederbey gider ve düzenli bir şekilde devam edersin sporuna ve diyetine.. Sana güveniyorum ve destekliyorum... Burdann güzel haberlerinii bekliyorum... Kilolardan kurtulalımm cici melekler olalım...

:kapiş:

:uhu: bende diyete basliyorum.....
hep erteledim ama artik zamanim kisitli izine cok kalmadi dua edin bana insallh biraz veririm :D:D

hava atıyordun ne oldu:seker:demek ki neymiş gülme komşuna gelir başın:zuha:verirsin verirsin azıcık daha sabret:D:Dhepimiz dal gibi olcaz dal da neymiş fidan fidannn:D:D:

Geri