gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

*jellibon* teşekür ediyor

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

bende bu sitede de 1 yılımı dolduranlardanım.... hayatımda ilk defa üye olduğum bir site ve ilk defa bu kadar uzun sürdü. bunun başarılı sıırrı ise m.c. adminimiz ve bu yolda ona eşlik eden biricik admin takımımız.
    iyiki yapmışsınız bu siteyi..... iyiki sizler varsınız. iyi günümü kötü günümü kimseye açamadığım sırlarımı burda sizlerle beraber dertleştim ve bana çok güzel moral verdiniz..... tüm yardımlarınız için teşekürler :uhu:

*jellibon*

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: *jellibon* teşekür ediyor
    pufuduk pufuduk jelibonum :D:D dilerim ki hep birlikde M.M olarak başarıyla ve dostlukla hep birlikde daha nice güzel seneler geçirriz :):)

ne mutlu bize ki sana böyle güzel duyguları tatmana vesile olmuşuz saol canım iyi ki varsın,iyi ki varsınız :):)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet jelicim aynen bende öyle canım mm benim demirbaşım oldu üstünede gül koklayamadım düşünemedim bile :) sana ve kurucusu mc admin ve diğer adminlerime bende teşekkür etmek istiyorum teşekkürlerrr...
    inşallah jelicim burada hep beraber daha uzun yıllar beraber oluruz saygı ve içten sevgimizle...

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İyiki burdasın jellibonum hep birlikte nice senelere inşallah:)

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    teşekkürler akdaşlarr.......

6. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

:kızılötesi: jelibonum pofuduk pembiş jelibonum :D iyiki varsın iyiki seninle arkadaşız :kiss:
    seni sefiom bidenem

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :Laie_23:ben aranıza yeni katıldım sayılır ama hepiniz çok sevdim ve çok ısındım sizlere iyiki tanımışım sizleri iiki var melekler mekanı emeği geçen herkese sonsuz teşeşkürler ve saygılaarr.jelimm sanada nice nice senelerrrrrr

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkürler canlarım bende sizi sefiommm

*jellibon* teşekür ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Itiraf ediyorum...

Itiraf ediyorum...

Yaaa ben bugün okula gitmedim okul yok dedim ama aslinda gidesim yoktuuuuuuuu.... hayatimda ilk defa böyle birsey yaptim....
  2. Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim

Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. iddia ediyorum!!!!!!!!!!

iddia ediyorum!!!!!!!!!!

iddia ediyorum.. ben varya ben bu forumun Bitanesiyim :P
  4. NeFRet eDiyoRum....

NeFRet eDiyoRum....

yolda telini eline alıp bağıra bağıra konuşanlardan..! İnsan görünümlü hayvanlardan...! yalan söyLeyenLerden...! aşkı lekeleyenlerden ...! sözünün arkasında durmayanlardan...! olduğu gibi görünmeyen göründüğü gibi olmayan kişilerden...! insanların zaafLarıyla dalga qeçenlerden..! iki yüzlü insanlardan..! bazen herşeyden nefret ediyorumve daha bir çok şeyden de nefret ediyorum...
  5. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...

Sayfayı Paylaş