gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

*jellibon*'un kiloyla sorunu.

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

diyet yapmak diyet günlüğü diyet diyet yapma sevgili arkadaşlar doğumdan önce 15 kilo verdim azmettim başardım yine yapmak istiyorum diyetisyene gittim bi ara sonra bıraktım vs. gaza gelmem lazım ve benimle yola çıkacak arkadaşlar arıyorum. sağlıklı sporla ve diytetle kilo vermek isteyen şişmanlar zayıflayalım. ama disiplinli olalım ve yazalım ne kadar kilo verdik ne yaptık nasıl başardık...

Asena_Sule bunu beğendi.
*jellibon*'un kiloyla sorunu. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden kilo alıyorum soruma cevap buldum:)

Neden kilo alıyorum soruma cevap buldum:)

yemiyorum ama kilo alıyorum yemek yemiyorum ama kilo alıyorum neden hamilelikte çok Hiç düşündünüzmü neden ve nasıl kilo aldığınızı..Hemen size açıklayayım.Meleklerim ben doktor deyilim yada uzman.Ama bildiklerimi sizinle paylaşmak istedim.Ben doktoruma; hemen hemen herkeste olan düşünceleri söyleyerek başladım anlatmaya.Ben yemek fazla yemem yağlı yemekte yemem neden bu kadar çok kilo...
  2. eşiniz kilonuzu sorun eder mi

eşiniz kilonuzu sorun eder mi

melekler sorun olur mu aranızda kilo kimisi zayıfla boşarım seni vb der kimisi ise takmaz sizin eşiniz nasıl tepki verir bu kilo olayına...
  3. sorun yıne kilolar

sorun yıne kilolar

gunaydın arkadaslar ben ankaradan aylin. 3 aylık anneyım ve kılolardan dertlıyım:( ya dogumdan sonra hemen gider dediler yok 10 kılo fılan ama yok.emziriyorum da .bana tavsiye vermek isterseniz cok sevinirim.simdiden tesekkürler
  4. Kilo sorunu ve büyüme

Kilo sorunu ve büyüme

merhaba 14 aylık dogo erkek ama hıc resımlerde gördüğüm diğer dogolar cok güzel benım kı bıras buyümesi durdu ve zayıf gibi acaba nasıl beslemeliyim vermediğim kuru mama kalmadı gelişimi 18 aya kadar diyolar ama doğrumu bırde 4 ayda okadar büyürmü su an tam kilosu nu bılmıorum suan 30 falan ama boyu iyi
  5. Gebelikte Alınan Aşırı Kilolar Sorun Yaratır!

Gebelikte Alınan Aşırı Kilolar Sorun Yaratır!

Bu konu; Gebelikte Alınan Aşırı Kilolar Sorun Yaratır haberi hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, gebelik kadınlar için unutulmaz güzellikte ancak bir o kadar da zorlu bir süreçtir. Gebeliğin zorlukları, sıkıntıları, doğacak bebeğin bir gülümseyişi yanında hiçbir anlam ifade etmez kadınlar için. Zaten bu sebeple değilmidir ki, onca acı, ağrı, zahmet ve sıkıntı çekilmesine rağmen...

Sayfayı Paylaş