gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

jenerik

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Haber jeneriğini görmek olmuş vak'aların cımbızla ayıklanarak ve uygun görüldüğü şekliyle kotarılarak kişiye ulaşmasına, Film ve dizi jeneriği görmek hüzün yahut sevinçle bitecek bir olayın başlamasına, Belgesel ve diğer program jenerikleri ilme, tartışmmaya, havanda su dövmeye delalet eder.Rüyada bir filmin jenerigini seyretmek, bir süprizle karsilasarak, isinizde ve aile muhitinizde oldukça önemli olaylarin yasantinizi alt üst edecegine delalet eder

jenerik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavak Yelleri-Jenerik

Kavak Yelleri-Jenerik

kavak yelleri jenerik kavak yelleri jenerik resimleri http://www.youtube.com/watch?v=LcyXBf9u9RU
  2. İffet Dizisi Jenerik Müziği Sizce Nasıl?

İffet Dizisi Jenerik Müziği Sizce Nasıl?

iffet dizisi jenerik müziği kim yaptı kim yapmış bestecisi videosu müziği dinle 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Sizi bilmem ama dizilerle ilgim olmamasına rağmen bazı dizilerin müzikleri çok hoşuma gider.İffet dizisi müziği de bunlardan biri.Barış Aryay ve Mehmet Andiçe'nin hazırladıkları bu jenerik müziğinin tınıları öyle hüzünlü ki dizinin konusuna çok uyan bir müzik olmuş bence.Ya...
  3. Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri Uçurum dizisi 6. martta çalan şarkının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu konuda ricada bulunan tüm misafirlerimiz için ve tabiki sizler içinde Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Şimdi nerede aşk, nerede sevda, Saramaz bu yarayı kanamakta, Ne yarın var bana nede rüya, İçim kırgın içim isyanlarda, Soldu bahar...
  4. Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği

Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği

Bu konu; Bizim Okul Dizisi Jenerik Müziği hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlarda tanıtım videosu dönen komedi dizisi Bizim Okul yakında yayınlanmaya başlayacak. Akasya Durağı'ndan tanıdığımız pek çok ünlü isim yanında Cem Davran, Volkan Severcan ve Gazanfer Ündüz gibi başarılı isimler de rol alacak. Bu sayfamızda siznin jenerik şarkısının sözlerini sizlerle...
  5. bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

bizim okul dizisinin jenerik müziğinin sözlerini yazarmısınız

Bizim okul dizisini merakla bekliyorum.Eminim çok komik olacak.Bir de dizinin tanıtım filmlerinde çalan şarkının sözlerini yazarmısınız ?

Sayfayı Paylaş