gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Jennifer Boyner

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

jennifer boyner biyografisi jennifer boyner biyografi hayatı kaç yaşında 2011 [​IMG]

KARAKTER
    7 yaşında. Mert?in yeğeni. Dünya şekeri ve prenses bir kız..

Alt komşuları bizim kızlara hayran .. Büyüyünce onlar gibi olmak istiyor ve gizli gizli onları kendisine rakip görüyor. Bilhassa Gülçini.

Dayısının yakın arkadaşı Merte içten hayran... Mertin ona büyük insan gibi davranmasını, fikrini sormasına bayılıyor..

Bazen içinde büyük bir insan varmış gibi davranabilir...

Jennifer Boyner konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

jennifer anıston jennifer aniston jennefer aniston jennıfer anıston jeniffer
  2. jennifer jofes

jennifer jofes

neyle uğraşır
  3. Lopezlerin Jennifer...)

Lopezlerin Jennifer...)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Boyner Mağazasından Aldığım Sheisedo Ürünleri

Boyner Mağazasından Aldığım Sheisedo Ürünleri

Bu konu shiseido ürünleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Epeydir almak istediğim Shiseido ürünlerini nihayet aldım. Sağolsun kocişim beni kırmadı ve shiseido sana feda olsun diyerek kesenin ağzını açtı :D:D :şş: Shesido yu bana BEYZA21 tavsiye etmişti bize geldiklerinde cildi inanılmaz güzel ve pürüzsüz görünce merak edip sorduğum da bana shiseido kullandığını söylemişti. Bende...

Sayfayı Paylaş