gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Jennifer Lopez hayal kırıklığına uğrattı!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

jennifer lopez KKTC konserini rumların baskısı sonucu iptal eden Jennifer Lopez'e tepkiler Türkler tarafından gün geçtikçe büyüyor.Haberle ilgili detayları sizler için aktarıyorum [​IMG]
    3 milyon dolar karşılığında Girne’deki Cratos Premium Otel’in gala gecesinde sahneye çıkmayı kabul eden, ama Rumlar’ın propagandası sonucunda sözde insan hakları ihlalini gerekçe göstererek programı iptal eden Jennifer Lopez’e tepki büyüyor.

Bugüne kadar yerli Jennifer Lopez olarak anılan Ziynet Sali de tepkisini “Bana artık Jennifer demeyin” sözleriyle dile getirdi.

ZİYNET SALİ

Galaya Yunan da davetliydi

Herkes gibi ben de bu tutumundan dolayı Jennifer Lopez’i kınıyorum. Sonuçta politika yapmak için değil eğlence için Girne’ye gelecekti. Galanın davetli listesinde çok sayıda Yunan vatandaşı da vardı. Karar vermeden önce araştırma yapmalı, bunları gözardı etmemeliydi. Ayrıca yaptığı açıklama da son derece talihsiz ve kırıcı olmuş... Eminim ki Girne’ye gelse bu kadar reklamı olmazdı. Son olarak şunu rica ediyorum, bundan sonra beni Jennifer Lopez’e benzetmeyin.

AHMET SAN

Çok baskı görmüş olmalı

Jennifer Lopez’in Kıbrıs’a getirilmesi çok güzel bir fikir. Sadece J.Lo değil onlarca dünya starının getirilmesi lazım. Fakat hassas bir konu olduğu için tedbirleri önceden almak gerekiyor, öyle yapılmış olsaydı bunlar yaşanmazdı. Bir de şu var; 3 milyon dolar gibi yüksek bir bedel almışken vazgeçtiğine göre, Girne’ye gelmemesi konusunda çok baskı görmüştür. Üzerine bir de etrafındaki danışmanlar yanlış bilgiler verince, “Madem öyle, gitmeyelim” demiş olabilir. Kontrat doğru yapılmışsa tazminat ödemesi gerekir, ama o kontratın düzgün yapıldığına da ihtimal vermiyorum.

HANDE YENER

Tazminattan kurtulmaya çalışıyor

Duyduğuma göre Jennifer Lopez, organizatörden özür dilemiş, ama ülkemizi soykırımla suçladığı için değil! Kendisine tazminat davası açılmış, o da bu durumdan kurtulmak için özür yoluna gitmiş. Sözde yapılan açıklamadan da haberi yokmuş ve kendisi öyle düşünmüyormuş. Bu sözler ne kadar inandırıcı sizce?

PAMELA SPENCE

Kalçaları sigortalatmak yetmez

Tarih ve siyaset bilgisi hiç olmayan birinin kalkıp da Kıbrıs’ta işkence ve baskı var iddiasıyla konser iptal etmesine şaşırıp kaldım. Bir kere ülkelerin yıllar önce yaşadıkları savaşlar ya da siyasi kavgalardan dolayı ırk, sınıf, din ayrımı yapmak çok anlamsız... Kalçalarını sigortalatmakla yetinmeyip biraz siyaset ve tarih dersi alması gerek! Türk toplumu bu tarz düşüncelere ve aşağılamalara karşı sessiz kalmamalı.

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    pamela :))) tuttum söylediklerini..ziynet salinin yorum yapmasıda cok iyi olmus.

Jennifer Lopez hayal kırıklığına uğrattı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jennifer Lopez resimleri

Jennifer Lopez resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayal kırıklıkları

Hayal kırıklıkları

Hayal Kırıklıkları Hepimizin hayatında hayal kırıklıkları vardır... Yaşadığımız büyük hayal kırıklıkları... O korkunç gerçekle yüzleştiğimiz anlar… En çok da ilişkilerimizde yaşadığımız hayal kırıklıkları acıtır canımızı… Ulaşmaya çalıştığın şeyin aslında o şey olmadığını, yıllarını boşa verdiğini anlamak gibi... Bir şarkıyı söylerken birden artık o şarkıyı kimsenin hatırlamadığını anlamak...
  3. Jennifer Lopez Kimdir?

Jennifer Lopez Kimdir?

jennifer lopez, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in hayatıyla ilgili bilgilerimiz şöyle; Jennifer Lopez 24 Temmuz 1970'de Porto Rico'lu bir ailenin kızı olarak New York'da dünyaya geldi. 1990'lı yılların sonlarında yeni nesil Latin pop starlarından biri olmadan önce sinemada oyuncu olarak büyük...
  4. Lopezlerin Jennifer...)

Lopezlerin Jennifer...)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Jennifer Lopez Gibi Saçlar

Jennifer Lopez Gibi Saçlar

Jennifer Lopez Gibi SaçlarÇam terebentini, çam ağacının gövdesinden çıkan reçineden buhar distilasyonu yöntemiyle elde edilir. Renksizdir ve adından anlaşılacağı gibi keskin bir çam kokusuna sahiptir. Saç bakımında ve saç dökülmelerinde çok etkilidir. Aktarlarda rahatlıkla bulabileceğiz çam terebentini pek çok şekilde kullanılır. Saç dökülmelerine karşı kullanmak istersek küçük bir şişe çam...

Sayfayı Paylaş