gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Jennifer Lopez'in Harika Makyajı Nasıl Yapılır?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

jennifer lopez makyajı, jennifer lopez makyajı yapımı, jennifer lopez makyajı nasıl yapılır

Sevgili melekler, dünyaca ünlü starlardan birisi olan Jennifer Lopez, tüm kadınların gözünün üstünde olduğu bir güzel. Doğum yapmış olmasına rağmen kısa zamanda verdiği kiloları, sağlıklı ve parlak saçları, muhteşem vücuduyla formunun zirvesinde olan Jennifer Lopez uyguladığı makyajla da beğenilerek takip ediliyor. Biz de bu sayfamızda adım adım Jennifer Lopez makyajı nasıl yapılır, size anlatmaya çalışacağız....

jennifer-lopez-makyajı.jpg

2014 JENNİFER LOPEZ MAKYAJ ÖRNEKLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ....

Son düzenleme: 5 Kasım 2013
Jennifer Lopez'in Harika Makyajı Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jennifer Lopez'in makyajı

Jennifer Lopez'in makyajı

Jennifer Lopez'in makyajinin sırrını öğrenip, onun gibi makyaj yapmak isterseniz, işte ipuçları... 1. Adım: Krem şeklindeki fondötenden yüzünüze bir parça sürüp, parmak uçlarınızla yüzünüze yedirin. Cildinizde her hangi bir problem yoksa, fondöteni mümkün olduğunca az kullanın. Eğer gerekiyorsa göz altlarınıza kapatıcı sürün ve dağıtın. Fondötenin üstüne kesinlikle pudra sürmeyin....
  2. Jennifer Lopez'in güzelliği üzümde gizli

Jennifer Lopez'in güzelliği üzümde gizli

jennifer lopez jennıfer lopez jenifer Milyonlarca hayran kitlesine sahip olan dünyaca ünlü Jennifer Lopez'in güzelliğinin sırrı, üzüm de gizli Melek'lerim. Nasıl mı; o zaman buyrun öğrenin:) Kozmetik dünyasının son keşfi üzüm; Jennifer Lopez'in de güzelliğinin, genç ve çekici görüntüsünün kaynağı oldu. Hollywood'un gözde yıldızları güzelliğin formülünü artık kozmetik ürünlerinde...
  3. Jennifer Lopez makyajını nasıl yapabilirim

Jennifer Lopez makyajını nasıl yapabilirim

JLo ya bayılıyorum ve yakından takip ediyprum ama bir beceremediğim onun makyaj stili. Jennifer Lopez makyajı nasıl yapılır bilen var mı ?
  4. Jennifer Lopez Makyajını Nasıl Yapıyor?

Jennifer Lopez Makyajını Nasıl Yapıyor?

jennifer lopez makyajı jennifer lopez Sevgili melekler, dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez güzelliğiyle her zaman büyüleyen ve takip edilen Jlo makyajı nasıl yapılıyor merak edenler için işte ünlü yıldızın makyajı... 1. Krem şeklindeki fondötenden yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yüzünüze yedirin. Fondötenin üstüne kesinlikle pudra sürmeyin. 2. Göz makyajına başlamadan...
  5. Kleopatra Makyajı Nasıl Yapılır?

Kleopatra Makyajı Nasıl Yapılır?

kleopatra makyajı, kleopatra makyajı yapımı, kleopatra makyajı tarifi Sevgili melekler, modası hiç geçmeyen iddialı makyajlardan biri Kleopatra makyajıdır. En belirgin özelliği uzun ve kıvrık eyeliner olan Kleopatra makyajında eyeliner üzerine altın sarısı metalik far uygulanıyor. Allık ve hafif rujla tamamlanan Kleopatra makyajının ayrıntılı yapılışı için videomuzu inceleyebilirsiniz......

Sayfayı Paylaş