gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

jesica alba erkeklere karşı tek başına

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

jesica alba erkeklere karşı tek başına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tek başına

tek başına

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. tek başıma!!

tek başıma!!

-Tek Başıma- Yaşıyorsam eğer şu buruk birkaç satırda kırık kalbim sızlanıyor kırık dökük hayatımda sınıyorsa hayat beni eğer ama karıştı bi kere ruhum ruhsuzluğa alışmış aldatılmaya yitip giden sevinçlerin ardından hep bakmaya şimdi varsın olmasın umutlar kaybolsunlar karanlıkta çünkü kırığım ben şu kırık dökük hayatımda ağlıyorsam hep tek başıma..
  3. Meclis'te tek başına

Meclis'te tek başına

TBMM Genel Kurulu, Başkanlık Divanının oluşmaması nedeniyle toplanamadı. TBMM Başkanvekili Meral Akşener, Genel Kurulu saat 15.00'de açtı. Akşener'in, Başkanlık Divanı oluşamadığı için çalışmalara başlayamayacaklarını dile getirmesi üzerine, Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, yerinden kalkarak, bu açıklamaya itiraz etti. TBMM Başkanlığının, Meclis çalışmalarını engellediğini iddia...
  4. 1800 erkek içinde tek başına

1800 erkek içinde tek başına

1800 ERKEK ARASINDA TEK BAŞINA. Habere bakın melişler ilk başlığına baktım okudum valla ne diyim okuyun ve görün. Bolu’da bin 800 öğrencinin eğitim gördüğü İzzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin tek kız öğrencisi karnesini aldı. İzzet Baysal Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin tek kız öğrencisi olan Pelin Batur, karnesini müdür yardımcısı Güngör Arslan’ın elinden...
  5. Evde Tek Başına Filminin Yıldızı Kanser Tehlikesiyle Karşı Karşıya!

Evde Tek Başına Filminin Yıldızı Kanser Tehlikesiyle Karşı Karşıya!

evde tek başına macaulay culkin Sevgili melekler, bir dönemin çocuk yıldızı, Evde Tek Başına serisinini başarılı çocuk oyuncusu Macaulay Culkin'in akciğper kanseri riski taşıdığı iddia edildi. Küçük yaşta ünlenen ve ilerleyen yaşıyla birlikte eroin bağımlılığıyla gündeme gelen oyunu Macaulay Culkin şimdi de aşırı sigara tüketimiyle konuşuluyor. 32 yaşındaki oyuncunun günde 60 sigara...

Sayfayı Paylaş