gebe
  1. angellllll

angellllll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

jetnetworking hakkında

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında angellllll tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar size benimde içinde bulunduğum jetnetworkingi anlatacağım. jetnetworkingde her sattığınız üründen %40 indirim extra şirketten %10 prim alıyorsun yani toplamda bir üründen % 50 kar alıyorsunuz. ayrıca kendinize alt üyeler yaparak onların satışlarından da primler alıyorsunuz ve kaydettiğiniz her üye için 15 tl alıyorsunuz. ayrıca belirli miktarda satış yaparsanız size belirli hediyeler geliyor. sadece ilk siparişinizde kargo ücreti ödüyorsunuz. diğer siparişlerinizde kargo bedava geliyor. ben satış yapamam diyorsanız da illa üye olunca satış yapma zorunluluğunuz yok kendinize ürünleri %40 indirimli alırsınız yani sadece kendinize almak için bile üye olabilirsiniz. üye olmak ücretsizdir arkadaşlar. ilgilenen arkadaşlar olursa bana mesaj atabilirsiniz size daha detaylı bilgi vereceğim size her türlü yardımı ve desteği sunmaya hazırım. saygılar..

jetnetworking hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reflü hakkında

Reflü hakkında

SIK SIK MİDE PROBLEMİ YASAYAN BİRİ OLARAK NE KADAR ÖNEMLİ BİR KONU OLDUGUNU BİLİYORUM DİYEBİLİRM.BEN MİDE PROBLEMİMİ GENELDE YEDİKLERİME İÇTİKLERİME DİKKAT EDEREK ÇÖZDÜM ACIKCASI... REFLÜ İLE İLGİLİ BİLMEMİZ GEREKENLERE DE BİR GÖZ ATALIM Çağın hastalığı haline gelen reflü, tedavi edilmediği takdirde kanser gibi ciddi hastalıklara bile sebep olabiliyor. Reflü, sindirim...
  2. Küfür Hakkında

Küfür Hakkında

merhabalar. ben 29 yaşımdayım. bu ilk mesajım yanlış yere açmışsam özür dilerim. beyin tümöründen dolayı ameliyat oldum ve bacaklarım felç oldu. tümörde tam temizlenmedi. bunu niyemi yazdım. bu ameliyattan sonra ilginç bir şekilde küfür etme isteği başladı bende. hoşuma gitmeye başladı. çokmu kötü bişey, yoksa normalmidir. böyle olan başkalarıda varmıdır acaba. herkese iyi günler.
  3. Uzaylılar Hakkında

Uzaylılar Hakkında

diğer gezegenlerde yaşam, farklı gezegenler, uzaylılar, uzaylıların özellikleri 1. Washington’daki Carnegie Enstitüsü astronomları Margaret Turnball ve Jill Tarter, üzerinde karmaşık yaşamın olabileceği 17,129 yıldızın bir listesini çıkardı. 2. Turnball’a göre yıldızlar, üzerinde yaşamın oluşabilmesi için en az 3 milyar yaşında olmalı, hacmi az olmalı ve demir oranı yüksek olmalı...
  4. Sarışınlar Hakkında

Sarışınlar Hakkında

sarışınlar, kadınlar, hastalıklar, bilmedikleriniz hakkında bilgi için yazımıza buyrun. sarışınlar hakkında yeni bir bilgi daha melekler :D:D California Üniversitesi’nce yapılan araştırmada, sarışın kadınların hırs ve agresiflik konusunda esmer veya kızıl saçlı kadınlara göre önde olduğu görüldü. Yapılan bir araştırma sarışın kadınlarla ilgili ilginç bir özelliği ortaya koydu....
  5. Çikolata Hakkında

Çikolata Hakkında

Hepimizin en sevdiği soğuk sıcak ılık halde tüketmenten hoşlandığı bir ürün. Çeşitli markalar altında içeriğine çokta mudahale edemediğiniz .... İçeriğinden Glikoz şurubu , şerbetler , palm yağları içeren bir çok çikolata türevi var ama... Bunlara bir dur diyebilirsiniz... Yemek yapmayı sevmeseniz bile herkesin biraz tatlı ile arası vardır... Sevgiliye ,eşe çocuğa minik bir meziyet yada...

Sayfayı Paylaş