gebe
  1. seher çam

seher çam Forum Okuru

jilet izleri nasıl gecer?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında seher çam tarafından paylaşıldı.

benim kolumdaki jilet izleri nasıl gecer? jilet izlerinin yarası yok sadece izleri var.bana yardım edi ben bir aptalık yaptım çoooooooook pişmanım yardım edin kremlerini şifa otlalarını yazarmısınız ? lütfen... sevgiyle kalın....

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İzlerinizin derinlik derecesi ve yapıldığı zaman gibi bilgiler önemli olduğundan,size en doğru cevabı ,yapacağı muayene sonucu bir cilt uzmanı verecektir.Geçmiş olsun ve lütfen bundan sonra bu tarz hatalara düşmeyin..:)

3. TaçSız PrenSeS

TaçSız PrenSeS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Bildiğim kadarıyla yok..Estetik ame. gerekebilir..

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Etrafımdan biliyorum bır kac arkadasımdan onlardakı ızler derındı ve gecmedı bırısı amelıyat oldugunu hatırlıyorum fakat yıne ıstedıgı sonucu alamadı.

Üzgünüm ama sanki estetikten başka yolu yook gibi görünüyor. Ama isterseniz size çok iyi bir doktor onerebılırım. Dünyaca ünlü bir hekim.

jilet izleri nasıl gecer? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yara İzİ - Skar - FaÇa - Jİlet İzİ

Yara İzİ - Skar - FaÇa - Jİlet İzİ

façalı kollar jilet izleri resimleri faça resimleri jiletli kollar jilet izleri Yara izlerinin (skar) giderilmesinde ilk prensip, izin olgunlaşmasının beklenmesidir. Bu süre en az 6 aydır. Etrafı kızarık, deriden kabarık durumda olan izler en rahatsız edici olanlarıdır. Ancak bu özellikler, izin daha henüz olgunlaşmadığını gösterir. Bazı izler sınırları düzensiz olarak iyileşir. Özellikle...
  2. Yara İzlerİ  (amelİyat-yanik-jİlet -biÇak-cam İzİ) Tedavİsİ

Yara İzlerİ (amelİyat-yanik-jİlet -biÇak-cam İzİ) Tedavİsİ

yara izi tedavisi yanık izi tedavisi lazer iz lazerle iz lazerle yara Yara izleri (skar), kişinin dış görünümdeki estetiğini bozmaları, istenmeyen anıları hatırlatmış olmaları ve çoğu kezde kaşıntı-kabarma gibi şikayetlerin sebebleri olurlar. Bu nedenle de hem tedavi amaçlı olarak hem de estetiği sağlayabilmek için, tedavileri plastik cerrahi açısından her zaman önemli bir yer tutmaktadır....
  3. jilet

jilet

Bakınız; Tıraş Olmak.Rüyada jilet görmek, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin iyi sonla biteceğine işaret eder. Rüyada jilet görmek, uzun zamandır sonucu belirsiz olan bir işin sonunun iyi biteceğine yorulur. Uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir hayaliniz veya yarım kalan bir işiniz sonunda gerçekleşecek.Temiz ve parlak jilet güç anlamına gelir. Yalnız kan çıkarsa rüya...
  4. Yara izleri (ameliyat-yanık-jilet -bıçak-cam izi) tedavisi

Yara izleri (ameliyat-yanık-jilet -bıçak-cam izi) tedavisi

falçata izi photoshop jilet izi falçata izleri bıçak yarası tedavisi YARA İZLERİ (AMELİYAT-YANIK-JİLET -BIÇAK-CAM İZİ) TEDAVİSİ Yara izleri (skar), kişinin dış görünümdeki estetiğini bozmaları, istenmeyen anıları hatırlatmış olmaları ve çoğu kezde kaşıntı-kabarma gibi şikayetlerin sebebleri olurlar. Bu nedenle de hem tedavi amaçlı olarak hem de estetiği sağlayabilmek için, tedavileri plastik...
  5. Jilet İzi Giderme

Jilet İzi Giderme

jilet izi nasıl yokedilir,kol façalarının çaresi var mı,jilet izi nasıl geçer,koldaki faça izleri nasıl gider,koldaki jilet izleri nasıl tedavi edilir,jilet izi giderme hakkında bilgiler, İnsanlar arasında cinsiyet ayırımına bağlı olarak en çok erkeklerde kollarda, bacaklarda ya da vücudun herhangi bir bölümünde görülmektedir. Ergenlik dönemine giren gençlerde halk tarafından tabir edilen...

Sayfayı Paylaş