gebe
  1. Duygu tulumlu

Duygu tulumlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

jilian Michel egzersizleri

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Duygu tulumlu tarafından paylaşıldı.

Slm kızlar aranıza yeni katıldım. Eskiden de vardım ama uzun süre oldu :) ben jilian Michel in egzersizleri ne başladım. 1 aylık bugün ikinci günüm ve kendime spor arkadaşı arıyorum :)) hem bilgi paylaşımı olur hemde motivasyonum artar die dusunuyorm :) cvplarinizi bekliyrm iyi geceler.

jilian Michel egzersizleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egzersiz

Egzersiz

Yüzme deyince hemen aklınıza olimpik bir havuzda yüzen profosyonel yüzücüler gelmesin. Uygun bir çalışma programı ve bazı temel teknikleri öğrenerek vücut dayanıklılığınızı kaslarınızın kuvvetini ve esnekliğini arttırabilirsiniz Avantajları: * Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir. * Adelelerinizi geliştirir ve denge sağlar. Birçok profesyonel ve amatör sporcusu egzersizleri yaparlar. *...
  2. İzmir Atelier Michelle

İzmir Atelier Michelle

atelier michelle yavuz samancı Geçtiğimiz senelerde Port Marche ile adını duyuran ve bu sektöre yıllarını vermiş olan Abdullah Özmelek, İzmir'in harika bir mekana kavuşmasını sağladı. Türkiye'nin ve hatta Avrupa'nın en büyük mekanını açtığını belirten Özmelek, İzmirlinin gece hayatı anlayışının tamamen değişeceğini söylüyor.. Port Marche, Cafe De Paris ve Granada Vue gibi gözde mekanlara imza...
  3. Michelle Obama: Hamile değilim

Michelle Obama: Hamile değilim

Amerika'nın 45 yaşındaki first lady'si bir süredir internette dolaşan iddiaları esprili bir dille yalanladı. ABD'nin first lady'si Michelle Obama (45), bir süredir internette dolaşan karnıyla ilgili iddiayı yalanlayarak, hamile olmadığını söyledi. 'DAHA FAZLA EGZERSİZ YAPMALIYIM' Dergi için Oprah Winfrey’nin sorularını yanıtlayan Michelle Obama, karnıyla ilgili söylentilerin gündeme...
  4. Michel Telo Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Michel Telo Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Michel Teló Hayatı Michel Teló Hakkında Bilgi Sevgili melekler, özellikle Survivor yarışmasında sık sık çalan ve adeta bu sezonun Survivor hit şarkısı olan Ai Se Eu Te Pego şarkısıyla hafızalarda yer eden Michel Telo hayatı hakkında ki bilgiler şöyle... Michel Teló (21 Ocak 1981, Medianeira, Paraná, Brezilya) dünyaca ünlenen Brezilya’lı şarkıcı ve müzisyendir. Albümler: Balada...
  5. Michel Telo Fotoğrafları İsteyenler Buraya

Michel Telo Fotoğrafları İsteyenler Buraya

michel telo resimleri michel telo fotoları michel telo fotoğrafları Sevgili melekler, az önce hayatı hakkında bilgiler paylaştığımız Michel Telo fotoları ile karşınızdayız :)

Sayfayı Paylaş