gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Jival'den Sevgililer Gününde Tektaş Kazanma Fırsatı!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

jival sevgililer günü, jival sevgililer günü kampanyası 2014

Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yepyeni kampanyalarla şenleniyor.

Kuyum sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Jival facebook sayfasında en beğendiğiniz tektaşı seçiyorsunuz ve tektaş yüzük kazanma şansını yakalıyorsunuz! Bu yarışmada tam 3 kişi pırlanta tektaş yüzük kazanma şansını yakalıyor! İşte detaylar...

jival.jpg

Jival'den Sevgililer Gününde Tektaş Kazanma Fırsatı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev hanımlarına evde para kazanma fırsatı!

Ev hanımlarına evde para kazanma fırsatı!

Network de devrİm. Xnetwork bomba gİbİ gİrİŞ yapti X TİCARET NEDİR? X ticaret bir e-ticaret havuzudur. Pek çok ürün sahibi, ürünlerini bu platforma ekleyerek kendilerine satış ortağı edinirler. Yani xticaret, ürün sahipleri ile bu ürünün satışına ortak olmak isteyenleri buluşturan bir e-ticaret platformudur. Ürün sahipleri xticarette ürünlerini satış ortaklarına sunduğunda bir komisyon...
  2. ek iş ek kazanç ayda 2500-5000 tl kazanma fırsatı

ek iş ek kazanç ayda 2500-5000 tl kazanma fırsatı

ücretsiz üylik ücretsiz katalog Vizyon Marketing üye olmak için linke tıklamınz yeterli sizde ayda 2500-5000 tl arasında kazanmak istiyorsanız bekliyoruz sadece katalogtan satış yaparak inanamayacağınız paralar kazanabilrsiniz.
  3. sevgililer gününde kimler yalnız?

sevgililer gününde kimler yalnız?

selam 14 şubat sevgililer gününde esvgilisi olmayıpta bugünü yalnız geçirecek kimler var benim gibi? İnsanlar çarşı pazar alışveriş yapıyor hediyeler alıyorlar ama benim ne hediye alacak nede benim alacağım bir sevgilim yok o yüzden nefret ediyorum esvgililer gününden Benimle aynı durumu yaşayan kimler var bakalım
  4. Flo'dan Sevgililer Gününe Özel % 50 İndirim Fırsatı!

Flo'dan Sevgililer Gününe Özel % 50 İndirim Fırsatı!

flo sevgililer günü indirim, flo sevgililer günü kampanya, flo 2014 sevgililer günü Sevgili melekler, modayı yakından takip eden ve dünya trendlerine göre kendine has tasarımlara imza atan Flo, Sevgililer Günü için müşterilerine çok özel bir indirim imkanı sunuyor. Flo; aşk ve romantizmin en yoğun olduğu sevgililer günü’nde de aşkın tüm renklerini yansıtan koleksiyonunu sarı işaretli...

Sayfayı Paylaş