gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

John travolta tekrar baba oldu

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

John travolta ünlü bir aktör.Hepimiz severek izliyoruzdur.Tekrar baba olma haberi benide sevindirdi. [​IMG]
    John Travolta ve Kelly Preston, bebekleri Benjamin’in doğumuyla yaşadıkları duyguyu bir mucize olarak tanımlıyorlar. 1991 yılından beri evli olan ünlü çift, yaklaşık üç yıldır bebek sahibi olmak istiyor fakat her seferinde çabalarının boşa çıkmasıyla umutlarını kaybediyordu..
    48 yaşındaki Preston, 23 Kasım’da sezaryenle yaptığı doğum boyunca eşi Travoltanın elini bırakmadığını, 10 yaşındaki kızları Ella Bleu’nun ise, akrabaları ve yakın arkadaşlarıyla birlikte heyecan içinde hastanenin dışında beklediğini söylüyor. Doğumun sakin ve sessiz gerçekleştiğini belirten çift; Benjamin’i ilk kucaklarına aldıkları anın büyülü olduğunu anlatıyor.
    İki yıl önce dünyada nadir görünen bir hastalığa yakalanan Jetta’nın ölümü sonrasında bir mutluluk yaşayan aile, People dergisine verdikleri röportajda hayatlarına yeni bir başlangıç yaptıklarını söylüyorlar.

İKİMİZ DE AĞLADIK

Hamile olduğunuzu öğrenince ilk ne yaptınız?
    Kelly Preston: Hamile olduğumu öğrendiğimde hemen eve gittim. Johnny uyuyordu. Sessizce yanına yaklaştım ve onu, kulağına “Hamileyim” diye fısıldayarak uyandırdım.
    John Travolta: Ve ikimiz de ağladık.
    Kızınız Ella’nın tepkisi nasıl oldu?
    K.P.: Ella’ya hemen söyledik. Sanki Benjamin kendi çocuğuymuşçasına heyecanlandı. Zaten Benjamin’i ilk gördüğü günden beri ona adeta âşık!
    Nasıl bir hamilelik geçirdiniz?
    K.P.: Hiç ağrım sızım olmadı. Beslenmeme çok dikkat ettim. Özellikle organik beslenmeye çalıştım. Nadir de olsa arada bir tatlı yedim tabii. Üç hamileliğimi de kolay geçirdim ama sanırım bunun en kolayı olduğunu söyleyebilirim.
    J.T.: Şanslıyız çünkü gittiğimiz kilisenin hamileliği kolaylaştırma kursu vardı.

Doğum öncesi endişeli miydiniz?
    K.P.: Evet, doğum sezaryen olacağı için biraz endişeliydim. Daha önce hiç büyük bir ameliyat geçirmemiştim. Bu beni biraz ürküttü. John’un da desteğiyle vücudumla bağlantı kurup stresimi atmaya çalıştım.
    JOHN KARNIMA ŞARKI SÖYLEDİ
    Doğum nasıldı?
    K.P.: Doğuma katılan tüm doktorlar ve hemşireler işlerinde mükemmel insanlardı. Sakin bir doğum oldu. Böyle zamanlarda stresli olmanın insanın zihnine kalıcı hasar verebileceğini biliyorum. O yüzden sakin ve sessiz bir doğum geçirmem için herkes elinden geleni yaptı. John elimi hiç bırakmadı. Kızımız Ella ise tüm arkadaşlarımız ve aile dostlarımız ile birlikte dışarıda haber bekledi..

Hamileliğiniz sırasında eşinizin karnınıza şarkı söylediğini duyduk. Bu doğru mu?
    K.P.: Evet! Özellikle Frank Sinatra ve Barbra Streisand şarkıları söylüyordu. Bu benim çok hoşuma gidiyordu. Sanki Benjamin’le bir bağlantı kuruyormuşuz gibi hissediyordum.
    Eşinizin hamilelik döneminde ailece dünyanın çeşitli yerlerine seyahat ettiniz. Hiç gezilerinizden unutamadığınız bir anınız var mı?
    J.T.: Kelly, Ella ve ben, seyahatlerimiz sırasında çok özel anlar yaşadık. Nelson Mandela’nın vakfı sayesinde ziyaret ettiğimiz birbirinden güzel ve yetenekli Güney Afrikalı çocuklar bizi çok etkilediGeçtiğimiz günlerde yeni filminizi temsilen Toronto Uluslararası Film Festivali’ne katıldınız ve yeni doğum yapmış olmanıza rağmen muhteşem görünüyordunuz... Bunun sırrı nedir?
    K.P.: Bence doğum yaptıktan sonra mutluluğum ve enerjim yüzüme yansıdı ve güzel görünmemi sağladı... Tabii ki Marchesa’dan Georgina Chapman ve Karen Craig’in yolladığı muhteşem elbisenin de güzel görünmemde büyük katkısı var. O elbisenin içinde fazla kilolarıma rağmen şişman bir inek gibi hissetmem imkansızdı
    İSMİNİ BABASI KOYDU
    İsmini Benjamin koymaya nasıl karar verdiniz?
    J.T.: Benjamin ismini yıllardır çok severdik. Aslında bizim ailede bir gelenek var, kız çocuk olursa ismini anne, erkek çocuk olursa ismini baba koyar. Benjamin ismini de dolayısıyla ben koydum. Jetta ve Benjamin en sevdiğim isimlerdi
    KELLY DOMUZ GİBİ!
    Benjamin’le ilk dakikalarınızı nasıl tarif edersiniz?
    K.P.: Johnny, Benjamin’i alıp benim göğsüme koydu. Onu ilk kez tuttuğum an büyülü bir andı. Kafasını kaldırıp gözlerime baktı. Adeta kalbimin eridiğini hissettim.

J.T.: Ben bir bebeği kucağımda tutma duygusunu ne kadar çok özlediğimi fark ettim. Ella’nın doğumunun üzerinden 10 yıl geçti. Bu hisse hasret kalmışım...

48 yaşındasınız. Hamileliğiniz sırasında sağlığınızı korumak için ekstra bir özen gösterdiniz mi?
    K.P.: Hava dalışı yapıyordum, hamileliğim sırasında önlem olarak hiç tehlikeli sporlar yapmadım. Bir de kendimi bol bol şımarttım!
    48 yaşındasınız. Hamileliğiniz sırasında sağlığınızı korumak için ekstra bir özen gösterdiniz mi?
    K.P.: Hava dalışı yapıyordum, hamileliğim sırasında önlem olarak hiç tehlikeli sporlar yapmadım. Bir de kendimi bol bol şımarttım!
    Siz eşinizin sağlığı için hiç endişelendiniz mi?
    J.T.: Hiç endişelenmedim. Kelly domuz gibidir! Yani çok sağlıklıdır. Ona hiçbir şey olmaz!

John travolta tekrar baba oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler Günü!.."tekrar" da olsa...‏

Erkekler Günü!.."tekrar" da olsa...‏

> Adamin biri hastalaniyor. O gun cani, ise gitmek istemiyor. > > Icinden Allah'a soyle bir dua edecegi tutuyor: > > - 'Allah'im, her gun ise gidip 8 uzun saat boyunca evim ve > > esimin rahati icin esek gibi calisiyorum. Esim ise sadece oturuyor. > > Ne olur, bir gun benim yerime gecip, ne kadar zor bir hayat yasadigimi gormesini sagla.' > > Hikaye bu ya,...
  2. baba ben emo oldum :)

baba ben emo oldum :)

Baba: oğlum bu tip ne çaylak emo: emo oldum baba Baba: a*** cocugu oda yenımı cıktı çaylak emol: yoq baba bunun tarıhçsi cok eskılere dayanıyor Baba: başlatma tarihinden!! o gozun neden kapalı? çaylak emo: benım gonul gozum acık baba o kapalı olsa ne olur Baba: oglum kestır o saçını gozun kor olur çaylak emo: yoq baba sol gozumun kapanması şart Baba: neden şart hugonun tek dişi var dıye...
  3. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...
  4. Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu

Mustafa Sandal Baba Oldu Arkadaşlar Mustafa Sandal ikinci kez Baba Oldu bu haberi neden yayınlamadınız?
  5. Tuğce Kazaz Tekrar Müslüman Oldu

Tuğce Kazaz Tekrar Müslüman Oldu

tuğce kazaz müslüman oldu, tuğce kazaz müslüman oldumu, tuğçe kazaz müslümanlığı seçti Bir süre önce şunanlı eşi ile evlenen ve bu evlilikle birlikte hristiyanlığı seçen ünlü manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz tekrar müslüman oldu. İşe ilk önce vücudunda ki dövmeleri sildirmekle başlayan Tuğçe Kazaz'ın müslümanlığı tekrar seçmesi ile ilgili haberin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Ünlü...

Sayfayı Paylaş