gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

johnson baby bebek yağı ve kremi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

bebe yağı johnson bebe yağı johnson s baby bebek baby yağ kızlar cildinize hiç bebek yağı sürdünüz mü???ben kullanmaya başladım cildi yumuşacık yapıyo banyodan sonra daha etkiliymiş :deli: johnson baby bebek yağı ve johnson baby extra nemlendirici krem umarım sizede faydalı olur :cah:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Benim cildim hassas olduğu için bebek yağını özellikle banyodan sonraki nem kaybını karşılaması açasından kullanıyorum ara ara gerçekten iyi gelir uzun süre nem ihtiyacınızı karşılıyor:)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ne güzel mawimm :) mawimm bişey sorucam nette tüylenme yapar diyo ben yeni başladım da sende öyle bir sorun oldu mu?

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    bebe yağı gerçekten çok iyi sudemim

johnson baby bebek yağı ve kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baby Shez Bebek Modası

Baby Shez Bebek Modası

baby shez baby shez, bebek, modası, kıyafetleri, bebek tulumları, battaniye, zıbın modellerini buradan bulabilirsiniz Meleklerim bebişleriniz için en güzel bebek kıyafetleri burada :) Buyrun seçin.. [im
  2. Baby Dior Bebek Ayakkabıları 2012

Baby Dior Bebek Ayakkabıları 2012

bebek ayakkabıları bebek ayakkabısı modelleri 2012 baby dior Ünlü moda devi Christian Dior'un bebek ve çocuk markası olan Baby Dior yeni sezonda da birbirinden lüks ve şık ürünlerle minik müşterilerine hizmet veriyor melekler :) Küçük hanımlar ve beylerin ihtiyaçlarını karşılarken kaliteyi de bir arada sunan Baby Dior'un hazırladığı ayakkabılara bayılacaksınız. Yeni anneler ve yakında anne...
  3. Baby Shower (Bebeğe Hazırlık ) Partisi Verecek misiniz ?

Baby Shower (Bebeğe Hazırlık ) Partisi Verecek misiniz ?

baby shower nedir baby shower partisi Sevgili melekler, gebeliğin son aylarında yapılan ve yurtdışında hayli yaygın olan baby shower nedir sizlere bahsetmek istiyoruz. Doğumun son zamanlarına gelen annelerin hem heyecanlarını dindirmek hem de ihtiyaç listesine arkadaşların, eşin, dostun katkısını sağlamak için yapılan bebeğe hazırlık partisi olarak tanımlayabileceğimiz baby shower,...
  4. Baby Shower Nedir ve Neden Kutlanır?

Baby Shower Nedir ve Neden Kutlanır?

baby shower nedir, baby shower, baby shower neden kutlanır Geçtiğimiz günlerz de 7 aylık ve bir kız bebek bekleyen Demet Akalın kızı Hira için baby shower partisi verdi. Baby shower ne anlama geldiğini ve ne amaçla kutlandığını merak edenler için baby shower hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Baby Shower, Amerika’da, doğumu yaklaşan anne adayının sevenleri...
  5. Alfemo'dan Bony Baby Bebek Odası Takımı

Alfemo'dan Bony Baby Bebek Odası Takımı

Alfemo'dan hem kızlar hem de erkekler için kullanabileceğiniz bir bebek odası takımı ile tanışmaya hazır mısınız? Bony baby bebek odası takımı her iki cinse uyumlu pembe ya da mavi renk seçeneği ile tasarlanmış olup arzuya göre renk tercihi ile bebek odası olarak düşündüğünüz odalarda yerini almaya hazırdır. Pastel tonlar, filli tasarım ayrıntısı, özel kulplu tasarımı ile bony baby bebek odası...

Sayfayı Paylaş