gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Jöle Sürmek Saçları Döker mi?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

jölenin saça zararları jöle sürmek jölenin zararları

Sevgili melekler, benim gibi 40lı yaşlarında olanlar hatırlarlar, özellikle ortaokul ve lise yıllarınızı düşünün. Saçların jöleyle sıvandığı, kendimizce tarz yapmaya çalıştığımız zamanlar. O zamanlar annelerimiz jöleyle saçlarımızı dökeceğimizi bağıra çağıra anlatmaya çalışır tabi bizim bir kulağımızdan girer ötekinden çıkardı. Peki bu bir şehir efsanesi mi, yoksa doğru mu? Jöle saç döker mi?

sac.jpg

Jöle sürüp sonra saçınızı yıkamazsanız, saçınızı birkaç gün havasız bırakırsanız, saçlarınızın dökülmesine neden olabilirsiniz. Saçınızı jölelediğiniz günün akşamı yıkayamasanız bile, ertesi gün mutlaka saçınızın sağlığı için yıkayın.

Jöle Sürmek Saçları Döker mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jöle

jöle

Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir. Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir. Saydam, güzel renkli jöle kısmettir. Rüyada jöle, varlikla yorumlanir. Rüyada jöle yediginizi görmek sagliginizin yerinde olduguna, jöle yaptiginizi gör-mek, saglik kontrolü için bir hastaneye gideceginize, jöle satin aldiginizi görmek...
  2. doğal jöle

doğal jöle

doğal jöle Kızlar ben denedim ve sonuçtan çok memnunum. :dp178: Yarım litre suyu kaynattıktan sonra içine 1tatlı kaşığı keten tohumu atıp 10dk.demlenmesini bekleyip süzüyorsunuz.Soğuduktan sonra kuru saçınıza sürüp istediğiniz şekli verebilirsiniz.Kıvamı jöle gibi oluyor ve hiç bi kokusu filanda yok ayrıca saç için çok besleyiciymiş....:sigara:
  3. Saç Kremi Sizce Saçı Döker mi Melekler ?

Saç Kremi Sizce Saçı Döker mi Melekler ?

saç kremi saçı döker mi saç kremi zararlı mı Kadınların büyük çoğunluğu saç kremi kullanımının saçı döktüğüne inanır melekler :) Acaba bu gerçekten doğru mudur yoksa kulaktan kulağa yayılan yanlış bir bilgi mi ? Saç kremleri ile ilgili bilmediklerinizi bu yazımızda öğreneceksiniz. İşte saç kremi zararlı mı sorusunun cevabı... Saç kremlerinde fark yaratan şey, her bir bileşenin kullanım...
  4. Tatlı için evde jöle yapılabilir mi ?

Tatlı için evde jöle yapılabilir mi ?

Melekler, evde tatlılarım için jöle yapabilirmiyim? Katkı maddeli hazırlardan almak istemiyorum da..
  5. Jöle biryantin saç dökermi?

Jöle biryantin saç dökermi?

Erkeklerin vazgeçilmez saç ürünü jöle kullanımı öylesine yaygınlaştıki, artık 10 yaşındaki çocuklar bile abi ve babalarında görerek onlarda kullandığını görüyoruz. Ama korkulacak bir durum yok, çünkü jöle saç dökülmesine neden olabilecek herhangi bir yan etkisi yoktur. Çünkü saç dökülmesi saçlı deride değilde, cilt altında yer alan saç kökü ile alakalı bir sorundur. Fakat çok fazla olmasada...

Sayfayı Paylaş