gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Journey Mağazalarında 2012 İlkbahar Yaz Ürünlerinde Kampanya !

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

journey indirim journey 2012 ilkbahar yaz

Sevgili melekler , Journey mağazaları 2012 ilkbahar yaz ürünlerinde tek fiyat kampanyası başlattı. Eğer siz de bu kampanyayı kaçırmak istemiyor, 19.99 - 29.99 - 39.99 ve 49.99 TLlik ürünlerden almak istiyorsanız Journey'in sitesine ya da aşağıda paylaşacağımız indirimin geçerli olduğu Journey giyim mağazalarına uğramanızı tavsiye ediyoruz. :tik:

- Ankara: Bahçelievler, Tunalı Hilmi, Nata Vega Outlet AVM, Optimum Outlet AVM, Gordion AVM, Cepa AVM, Ankamall AVM, Antares AVM, Acity Outlet AVM, Kızılay İzmir Cad. ve Meşrutiyet Cad.
    - İstanbul: Optimum Outlet AVM, Carousel Avm, Torium AVM, Astoria AVM, Metrocity AVM
    - İzmir: Balçova Kipa AVM, Çiğli Kipa AVM, Alsancak Cumhuriyet Bulvarı, Optimum Outlet AVM
    - Gaziantep: Sankopark AVM
    - Bursa: Anatolium AVM, Carrefour AVM
    - Eskişehir: Espark AVM
    - Samsun: İstiklal Caddesi
    - Konya: Kulesite AVM, Real AVM
    - Antalya: Terracity AVM ve Konyaaltı Caddesi
    - Kayseri: Forum AVM
    - Van: Turkuaz AVM
    - Zonguldak: Demirpark AVM
    - Adana: Optimum AVM, M1 Tepe Real AVM, Gülbahçesi Sitesi
    - Yalova
    - Afyon

Journey Mağazalarında 2012 İlkbahar Yaz Ürünlerinde Kampanya ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stefanel 2012 İlkbahar Yaz

Stefanel 2012 İlkbahar Yaz

elbise elbise modelleri 2012 elbise modelleri stefanel Yaz ve ilk baharı daha kışı tama yaşamadın özledim valla :D:D ama ne yapayım ben yazı ve ilk baharı çok seviyorum düşünsenize cıvıl cıvıl heryer :deli: Stefanel de bunu düşünerek yaza cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlamış melekler :D:D bu bir zıtlık sezonu; hafife karşı ağır, kalına karşı transparan, mata karşı parlak... Koleksiyon...
  2. Diesel ilkbahar yaz bayan koleksiyona ait müthiş ürünler 2012

Diesel ilkbahar yaz bayan koleksiyona ait müthiş ürünler 2012

Diesel, bayanlar için ürettiği ilkbahar yaz koleksiyonu ile yine birbirinden önemli işlere imza atmış gibi görünüyor meleklerim... İlkbahar yaz koleksiyonu ile bizlere harika ürünler sunan Diesel'in 2012 koleksiyonuna ait ürünleri sizler için bir araya getirdim meleklerim...
  3. 2012 İlkbahar Yaz Çantaları

2012 İlkbahar Yaz Çantaları

2012 İlkbahar Yaz Çantaları trendlerini sundunuz mu? Arkadaşlar bu yılın yaz çanta modellerini sunmadıysanız lütfen sunun bekliyorum.
  4. 2012 İlkbahar Yaz Kryolan Makyaj Ürünleri Kataloğu

2012 İlkbahar Yaz Kryolan Makyaj Ürünleri Kataloğu

kryolan makyaj malzemeleri kryolan makyaj ürünleri Makyaj yapmaktan hoşlanan meleklerimize, dünyanın bir numaralı antialerjik ve profesyonel makyaj malzemeleri markası Kryolan'ın 2012 bahar ve yaz ayları için piyasaya çıkardığı ürünleri tanıtmak istiyoruz :) Kryolan makyaj ürünleri ile her zaman imrenerek baktığınız sanatçıların makyajları siz de uygulayabilirsiniz. Ayrıntılar için...
  5. Journey 2012 Yaz Sezon Ürünlerinde Etiketin Yarısı Kampanyasını Başlattı

Journey 2012 Yaz Sezon Ürünlerinde Etiketin Yarısı Kampanyasını Başlattı

journey 2012 journey indirimli ürünler Sevgili melekler, yaz aylarının tam ortasına geldiğimiz şu günlerde firmalar da yaz indirimlerine başladı :) Yüz güldüren yaz indirimine giren markalardan biri de Journey. Journey 2012 yaz sezonu ürünlerinde etiketin yarısı kadar indirime gidiyor. İşte kampanyanın geçerli olduğu mağazalar: - Ankara: Acity Outlet AVM, Ankamall AVM, Antares AVM,...

Sayfayı Paylaş