gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Joy Türk Aşkı Hisset 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

JOY TURK ve PMD YAPIM işbirliği ile hazırlanan AŞKI HİSSET albümü müzik marketlerde yerini aldı… Tam 19 aşk şarkısı AŞKI HİSSET albümüyle müzik marketlerde… [​IMG]
    o1 - BeLki Bir Gün ÖzLersin / Emre Aydın
    o2 - KeLepçeyim Ben Sana / Funda Arar
    o3 - Dön Bana / Cem Özkan
    o4 - Seni KimLer ALdı / Sezen Aksu
    o5 - OLur Ya / Kıraç
    o6 - SakLanma / Yonca Lodi
    o7 - Sen AğLama / Badem
    o8 - Oysa / Sertab Erener
    o9 - Nerdesin / Gece YoLcuLarı
    1o - Neyin Var Bugün / NiL KaraibrahimgiL
    11 - Hiç GeLme Gideceksen / Gripin
    12 - Amacım Yok / Zeynep CasaLini
    13 - Aheste / Bertuğ CemiL
    14 - Çok Kötü ŞeyLer / GökseL
    15 - GüLLer SoLdu / NiLgüL
    16 - Ben Iyiyim / Ümit Sayın
    17 - Git GidebiLirsen / Müfide InseLeL
    18 - Dün Gece / Dört X Dört
    19 - ELimde DeğiL / Vega

Joy Türk Aşkı Hisset 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türklerdeki İstanbul Aşkı

türklerdeki İstanbul Aşkı

Türklerdeki İstanbul aşkı çok eskilere dayanmaktadır. Miladi 410 tarihinde Avrupa Hun İmparatorluğu komutanlarından Uldın, Trakya'ya kadar; 422 tarihinde ise Atilla'nın amcası Rua da İstanbul önlerine kadar gelmişti. Daha sonra Avarlar 626 tarihinde İstanbul'u kuşattılar fakat muvaffak olamadılar. Yine bir Türk kavmi olan Bulgarlar, Kurum Han komutasında Bizans Ordusu'nu yenerek İstanbul'u...
  2. Türk ve Ermeni Gençlerin Aşkı Roman Oldu

Türk ve Ermeni Gençlerin Aşkı Roman Oldu

elazığdaki ermeniler ermeni türk evliliği Bir Türk genci ile bir Ermeni kızın aşkını anlatan ve yıllardır Elazığ’da sevilerek dinlenilen anonim ’Ahçik’ türküsünün öyküsü romanlaştırıldı. Gazeteci yazar Yücel Çakmak, Elazığ’ın eski yerleşim yeri Harput’ta yüzyıllardır Türk ve Ermenilerin bir arada yaşadığını söyledi.Çakmak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kitabında türküde bahsedilen...
  3. hisset beni...

hisset beni...

canımı acıtıyor kimsesizliğim..düşünüyorum da yokluğunu kabullenemiyorum. nasıl olurdu diyorum sensizlik. nasıl olurdu? kocaman bir kimsesizlik oturuyor boğazıma. yutkunamıyorum nefes alamıyorum. gittiğinde bile benimleydin sen. gecelerce varlığından bıraktıklarını sevdim, düşledim.. sensizliğin acısıyla kıvranırken yatağımda hep gözlerimde hissettim gözlerini. yalancı finaller kurguladım...
  4. Gülşen - Hisset Beni

Gülşen - Hisset Beni

Kapilar açilir gül bahcesine Tutamam acitir dikenleri Kanayan yaranin izleri geçmedi Sevemem başka birini Güneşim sivanirmi çamurla Yanginim sönermi umutla Hadi gel çarem hadi sev çarem Birakma beni sonsuzluğa Hisset beni teninde Dayan yüreğim sensizliğe Haykiririm sana 2x Askina kana kana İsyanim sana yanlizliğa Hisset beni teninde Dayan yüregim sensizliğe Haykiririm sana 2x Askina kana...
  5. kendini iyi hisset

kendini iyi hisset

Kendini iyi hissetmene izin ver. Ne zaman canın sıkılsa, üzüntü veya öfke içinde kalsan hemen içine yolculuk et.... Elini Kaldır ve Yüreğine Götür. Tut ve Okşa Onu. Ona Dokunamasan bile Hissetmiş Olacaksın! Bunu denemelisin. Ruhun derinliklerine inmelisin zaman zaman. Oradan yüreğine… Bütün bedenini gezmelisin! Ağaçları İzle! Yapraklarını Döker ve Sonra Tekrar Açar. Meyveler Rengarenk...

Sayfayı Paylaş