gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Juicy Couture

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Juicy Couture
    yemin ediyorum bayıldım bu anahtarlıklara çok güzeller yaa hepsini istiyorummmm.

Juicy Couture konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chanel Haute Couture Defilesi

Chanel Haute Couture Defilesi

Karl Lagerfel imzalı enfes bir Chanel Haute Couture defilesi yeni sezona merhaba diyor. Egzajere edilmiş detaylarla dolu Chanel Haute Couture defilesine baştan sona gri bir hava hakim. Kumaş malzemedense yünlü ve kürklü dokumalara koleksiyonunda yer veren Chanel, eteklerinde ve elbiselerinde diz üstü boyu standard olarak sunuyor. modamoda.net
  2. Juicy Couture çanta modelleri

Juicy Couture çanta modelleri

juicy couture istanbul juicy couture türkiye çanta Melekitoşlarım Juicy Couture‘ın 2009 yaz çanta koleksiyonunda tam yaz rengi olan şeker pembesi, deniz mavisi, şampanya köpüğü rengi ve diğerleri yerini alıyor. Cıvıl cıvıl Juicy Couture çantalara bayılıcaksınız :tik:
  3. juicy couture kışlık atkı ve fularlar

juicy couture kışlık atkı ve fularlar

kışlık atkılar kışlık fularlar yine mi kış geliyor....:hasta::hasta: bu benim bol bol hasta olacagım anlamına geliyorda onda ee madem biliyorsun hasta olacagını biraz dikkat etsene be canım sende ama degil mi? kış geliyorsa bizde kışa hazırlıklı olmalıyız çıkarın atkıları sapkaları göreyim bu kış ynileme iştiyorsanız işte güzel şık juicy couture atkılar fularlar......
  4. Juicy Couture 2011 Sevgililer Günü Koleksiyonu

Juicy Couture 2011 Sevgililer Günü Koleksiyonu

14 şubat sevgililer gününe 1 ay kaldı meleklerim...Bunun için bazı markalar hediyelik eşyalarını hazırlamaya başladı ve hatta satışa çıkardı bile.Kadınların en gözdesi olan takı tasarımlarıda bunların içinde yerlerini alıyor.İşte biz bayanların almaktan hoşlanacağı en güzel takı tasarımlarını Juicy Counture farkı ile sizlere sunuyorum .Sizlerde artık yetkili kişilere gösterir(yani...
  5. Haute couture nedir?

Haute couture nedir?

haute couture Haute couture, 2011, nedir, ne demek, dresses, fashion ile alakalı bilgiler burada melekler. Modayla ilgisi olan kişilerin genellikle duyduğu ve bildiği bir terimdir Haute couture. Ama bilmeyen ya da merak eden de fazladır tahminice. Ben de bi yerlerde duydum, anlamını meral ettim ve araştırdım. Bulduklarımı sizlerle de paylaşmak istedim. İşte merak edenler için Haute couture...

Sayfayı Paylaş