jujunun köşesi burasıda buyrun melekler

sevgilim ;senin memleket gözlerini güneş ışıklı ve bahar kokulu başını kollarımın arasına almalıyım ki ve ona saatlerce bakmalıyım ki sana ne söylemek istediğimi anlayabilesin.bazen ise güneşte denizin sonunda mavi bir duman gibi tütüyorsun,fakat ben seni mavi bir duman yerine sahiden görmek istiorum ,ince bileklerini ...çıplak ayaklarını, ve sahiden dokunmak istiyorum küçücük ellerine.halbuki sen varsın sahiden sehrimde etinle ,kemiğinle ,saflığın beyazlığın teslim oluşun , etinin sıkılığıyla ,balından mahrum edildiğim kocaman agzınla , ve kocaman gözlerinle sahiden varsın bu sehir de okyanus kalbli sevgiliiimmmmm..................

ne mutlu bana cnm seni güldürebldiysem:)
ama arkasıda gelicek inş:D
köşen çocuk parkınaa dönecek eyvahhhhh:D:D

her zaman beklerim canım benim ben cocukları severim aslında herkesi seviyorum hayat o kadar kısa ki yaşamayı seviyorum bazen isyan etsem bile bak bekiliyorum canım benim her zaman gell

allah' ım mal verdiğin zaman saadetimi kuvvet verdiğin zaman aklımı iktidar verdiğin zaman basiretimi bela verdiğin zaman imanımı nimet verdiğin zaman mertliğimi güzellik verdiğin zaman iffetimi zorluk verdiğin zaman sabrımı benden alma! Amin

Öyle bir hayat yaşıyorum ki,
Cenneti de gördüm cehennemi de
Öyle bir aşk yaşadım ki
Tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de.
Bazılar seyrederken hayatı en önden,
Kendime bir sahne buldum oynadım.
Öyle bir rol vermişler ki,
Okudum okudum anlamadım.
Kendi kendime konuştum bazen evimde,
Hem kızdım hem güldüm halime,
Sonra dedimki 'söz ver... kendine'
Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin,
Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin,
Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin.
Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.
Öyle bir hayat yaşadım ki,
Son yolculukları erken tanıdım
Öyle çok değerliymişki zaman,
Hep acele etmem bundan, anladım...

m_jdat_gezen.jpg

salma, pelinim ve miss angel'im hepinize ayrı ayrı tşkler pastadan hepinize birer dilim benden çaylarda hazır buyrun kocaman tşkelr

Geri