gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Jülide Ateş Ekranlara Geri Döndü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Jülide Ateş, TRT 2'de yayınlanacak 'Kültür Sanat Haber' adlı program ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor

Haftanın 5 günü kültür ve sanathaberlerinin verileceği programda izleyiciler tiyatro, resim, heykel, bale, kitap, dijital sanatlar, müzik ve opera gibi pek çok alanda bilgilendiriliyor. Bugünden itibaren hafta içi her gün 19.45'te ekrana
    gelecek 'Kültür Sanat Haber'de Ateş, ayrıca farklı kültür sanat alanındaki sanatçı konuklarını da ağırlayacak.

Jülide Ateş Ekranlara Geri Döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püskül geri döndü

püskül geri döndü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eşarp modası geri döndü

eşarp modası geri döndü

Su geçirmeyen akıcı bir kumaş, doğanın tüm renkleri ve sezonun ön plana çıkan desenleri ile Pierre Cardin eşarpları, sizi seçkin bir tarzın temsilcisi olmaya davet ediyor. Tarih boyunca kadın zerafetinin sembolü olan eşarp, Pierre Cardin’in modern yorumuyla yeniden hayatımıza giriyor. Modaya yön veren markalardan Pierre Cardin, klasik bir tarzın çağdaş tasarımlarla harmanlandığı 2006 eşarp...
  3. Kaçtığı hapise geri döndü

Kaçtığı hapise geri döndü

Bulgaristan'da hapisten kaçan bir mahkum, hapishane arkadaşlarını özlediğini söyleyerek cezaevine geri döndü. Hırsızlıktan mahkum Vassil İvanov, "Artık tahammül edemiyorum. 9 sene yattıktan sonra dışarıda bir hayat sürmeye alışamadım. Buradaki arkadaşlarımı özledim. Özgür bir adam olarak çok zavallıydım" diyerek, yetkililerden "cezaevine geri alınmasına izin vermelerini"...
  4. Çağla Şikel Ekranlara Döndü

Çağla Şikel Ekranlara Döndü

çağla şikel diyeti herşey dahil çağla şikel kıyafetleri herşey dahil kıyafetleri hamilelik diyeti ve oğlu Hamileliği Nedeniyle Sunuculuk Görevini Özlem Yıldız'a Devrenen Çağla Şıkel, Ekrana Dönüşünü Bu Sabah Yaptı. Show TV'de Alişan iye birlikte 'Herşey Dahil' programını sunan Çağla Şıkel, 1,5 ay önce oğlu Kuzey'i dünyaya getirdikten sonra geçen hafta ilk kez podyuma çıkmış ve verdiği...
  5. Hürrem Sultan "Meryem Uzerli" Ekranlara Geri Döndü

Hürrem Sultan "Meryem Uzerli" Ekranlara Geri Döndü

meryem uzerlinin reklam filmi, meryem uzerli haberleri 2013, meryem uzerli muhteşem yüzyıl Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekil de ayrılan ve dizide Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli uzun bir aradan sonra artık ekranlara geri döndü. Narenciye reklamın da rol alan Meryem Uzerli haberini ve ardından yeni reklam filmi sizlerle... [media] Çekimleri Türkiye'de Muhteşem...

Sayfayı Paylaş