gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

jurasssic park ne zaman oynayacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En sevdiğim filmlerden biri jurassci park tı. Sanırım yeniden çekilecekmiş ama acaba ne zaman vizyona girer, bilginiz var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Artık yılan hikayesine dönen Jurassic Park 4'ün gösterim tarihi nihayet açıklandı. 'Jurassic Park' serisi dördüncü filmiyle 13 Haziran 2014 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak. Daha önce de defalarca öne sürülen iddia bu kez resmiyete kavuştu.
    Filmle özdeşleşen Spielberg, bu kez yapımcı koltuğunda oturacak. BU arada filmin 3 boyutlu çekileceği de konuşulanlar arasında...

jurasssic park ne zaman oynayacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Park

Park

Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir. Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için...
  2. Kadınlar neden park edemez?

Kadınlar neden park edemez?

Almanya’da bir üniversitenin yürüttüğü araştırma kadınların arabayı park etme konusunda erkeklere nazaran daha yavaş ve daha dikkatsiz olduğunu ortaya koydu. Ama bu trafikte erkeklerden kötü olduğumuz anlamına gelmiyor! Kadınların park edememesi bilimsel bir gerçek! Kadınların kötü araba kullandığı düşünülür. Hatta erkekler için bazen bu gurur meselesi bile olabilir. Bir araştırmacı bu...
  3. Ulusal Park (Milli Park) Nedir?

Ulusal Park (Milli Park) Nedir?

ulusal park milli park nedir ne demektir içinde neler vardır özelliği nerlerde bulunurlar ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye'de ki belgesel kanallarından Yaban Tv gibi belgesel kanallarında ve programlarında gördüğümüz ulusal park (milli park) kavramından bahsetmek istiyoruz melekler :) Hızla yok olan doğa ve doğal kaynakların korunması için insan nesli çeşitli doğa koruma...
  4. Şirinler 2 sinema filmi ne zaman oynayacak

Şirinler 2 sinema filmi ne zaman oynayacak

Şirinler çizgi filmine bayılırdım, bu yaşa geldim hala seviyorum ve duydum ki Şirinler 2 sinema filmi vizyona girecekmiş. Ne zaman vizyonda olur bu film ?
  5. mahmut ile meryem ne zaman oynayacak?

mahmut ile meryem ne zaman oynayacak?

Merhaba melekler , ben Aras Bulut hayranıyım. Dizi başladığından beri kaçırmadan izliyorum.Şimdi çektiği bir film var onu bekliyorum, Mahmut ile Meryem.Acaba ne zaman sinemada gösterilecek ?

Sayfayı Paylaş