gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Just Pide Videosu ( Ali Biçim )

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ali Biçim bu videoyu tam anlamıyla o biçim yapmış. Ben çok komik buldum özellikle Yaralı Şişmana bayıldım. Şimdi bu videoyu aynı zamanda bizden isteyen bir misafirimizin de isteği üzerine ekliyoruz.

Just Pide Videosu ( Ali Biçim ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pide

Pide

rüyada kıymalı pide görmek rüyada kıymalı yemek Sıcak pide üzüntü ve hafif rahatsızlığa, Pide yemek kolaylıkla elde edilecek rızka delalet eder.Rüyasında pide görmek , hayırlı bir kısmetin işareti olarak kabul edilir. Rüyada pide görmek, güzel bir iş ve para işareti olarak kabul edilir. Rüyasinda pide görmek, hayirli bir kismetin isareti olarak kabul edilir.Rüyada pide görmek; güzel bir...
  2. Pide Tarifleri

Pide Tarifleri

pide tarifi pide tarifleri pıde tarıfı pıde tarıflerı kıymalı tarifi pide tarifi,pide tarif,pide tarifleri,pide tarifi oktay usta,pide tarifleri resimli,pide tarifi resimli, Türk mutfaklarında bir çok çeşide sahiptir pideler. Yapımı da isterseniz çok pratiktir. Tabi fırına gönderirseniz :D:D Yok şayet evde yapacak olursanız ise o pratik kelimesini unutalım :D:D Ama ne şekilde olursa olsun,...
  3. Ali Biçim Just Pide Videosu var mı ?

Ali Biçim Just Pide Videosu var mı ?

Ali Biçim diye birisi bir video paylaşmış bunun videosunu nasıl izleyebilirim. Bu kişi aynı zamanda Okan Bayülgeni de hiçvetmiş biraz. Paylaşırsanız sevinirim.
  4. Ali Biçim Kimdir biografisi resimleri var mı ?

Ali Biçim Kimdir biografisi resimleri var mı ?

ali biçim kimdir Bu Just Pide isimli bir parçaya klip çeken Ali Biçim ile ilgili bilgi resim, biografisi yada hayatı ile alakalı bilgi var mı _?
  5. Ali Biçim Kimdir?

Ali Biçim Kimdir?

ali biçim kim ali biçim kimdir ali biçim, kimir, just pide, şarkısı, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler İçinde bulunduğumuz ramazan ayında internete düşen bir video herkesi kırdı geçirdi melekler :) Bu klip Michael Jackson'ın ''Beat it'' adlı parçasının müziği üzerine okunan Türkçe sözlerden ibaret.''Just pide'' adı verilen parçayı Ali Biçim isimli bir genç hazırlamış ve...

Sayfayı Paylaş