justin bieber nasıl bu kadar ünlü oldu

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
justin bieber nasıl bu kadar ünlü oldu
Ya ben bu ünlülerin nasıl bu kadar çabuk ünlü olduklarını anlayamıyorum.Mesela Justin Bieber nasıl ünlü oldu çok merak ediyorum :S

justin bieber müzik kariyerine bir video paylaşım sitesinde adım attı.justin bieber 12 yaşında Ontario’da gerçek bir şarkı yarışmasına katıldı ve ikinci oldu.Justin Bieber dünyanın en büyük özel video paylaşım sitesi olan youtube’a koyduğu kendisine ait amatör şarkıların videolarıyla ünlü oldu. Kendisindeki bu yeteneği gören televizyoncular ve yapımcılar Justin Bieber’i profesyonel müzik hayatına taşımış oldular.

Justin Bieber, bu youtube macerasından sonra belkide bu derece patlama beklemiyordu. Ama oldu çok fazla kişi onun müziğini ve kendine has tarzını beğendi. Beğenenler arasında bu hit kokusunu alan yapımcılarda vardı haliyle.

Justin Bieber, akabinde yapımcılardan teklif aldı ve onlarla anlaştı, o artık profesyonel müzisyen ünvanının almak üzereydi 2009 yılında Benim Dünyam adıyla yada orjinal ismi “My World” olan albümünü çıkardı ve oldukça başarılı oldu.

Geri