gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

justin bieber ne zaman Türkiyeye gelecek?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar tam bir Justin hayranıyım ve buraya gelecekmiş diye duydum inşaallah doğrudur.Acaba ne zaman gelecek Justin buraya?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Justin Bieber çok yakında Türkiyeye geliyor Justin Bieber hayranlarına müjdeli haberi hemen açıklayalım yoğun istekler karşısında dayanamayan genç yıldız Justin Bieber Mayıs ayında istanbula geliyor.Justin Bieber Twitter dan yaptığı açıklamada 2 Mayıs'da İstanbul'a geleceğini söyledi.
    Justin Bieber 2 Mayıs’ta Ülkemizde konser verecek. Biletix Bieber’in, 2 Mayıs’ta Maslak’taki İTÜ Stadyumu’nda hayranlarıyla buluşacak diye açıklama yaptı..

justin bieber ne zaman Türkiyeye gelecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. justin bieber türkiyeye gelecekmi

justin bieber türkiyeye gelecekmi

justin bieber türkiyeye ne zaman gelecek justin bieber ne zaman türkiyeye gelecek mi kitabı geldi mi geldimi Justin bieber türkiyeye gelecekmi gelecekse ne zaman gelecek nereye gelecek ?
  2. Ben Justın Bieber hayranıyım

Ben Justın Bieber hayranıyım

Çığlık Ben Justın Bieber hayranıyım..derste sıkılmıştık arkadaşım bir dergi gösteriyodu ben derste olduğumu bile unutmuştum dalmıştım.Birden karşıma JB posteri çıkıncı çığlık attım süüper bu ya dedim..demez olaydım.herkes bana baktı . Öğretmen ne oldunu sorduğunda yerin dibine girmiştim.Tabi hocaya böcek gördüm sandım falan dedim yoksa disiplini boylamıştım :gathering:
  3. justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

Selam arkadaşlar. Justin hayranıyım ve konserini merakla bekliyorum.Yalnız ne zaman gelecek acaba bilgi varmı ?
  4. Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Justin Bieber sahnede bayılmış sanırım neden bayılmış acaba?Hasta mı, uyuşturucudan mı?Benim aklıma ilk bunlar geldi valla :S
  5. justin Bieber Rezilliği

justin Bieber Rezilliği

Bu Kez hayranlarının Üstüne Tükürdü Genç yaşta şöhreti yakalayan şarkıcı balkona çıkıp kendilerine el sallamasını bekleyen hayranlarının üzearine tükürük yağdırdı. Kim mi bu ünlü şarkıcı... Daha önce de benzer bir olaya adı karışan Justin Bieber'dah başkası değil elbette. Memleketi olan Kanada'nın Toronto kentinde vereceği konser öncesi BİebeR'ın konakladığ ıotelin önünü hayranları doldurdu....

Sayfayı Paylaş