gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; justin bieber türkiyeye gelme haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber Türkiye 'ye geliyor. Universal Türkiye ve Avrupa Müzik Genel Müdürlerinden Cengiz Erdem‘in kendi twitter sayfasına yazdığı Justin Bieber 'in geleceği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kanadalı popçunun 2013 yılında Türkiye 'de konser vermesi bekleniyor. İşte detaylar..

Justin Bieber’ın Türkiye konseri söylentileri, şarkıcının resmi internet adreslerinden henüz onaylanmasa da dün başta Twitter olmak üzere, sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. “Justin Bieber Türkiye’ye geliyor” hashtag’iyle Twitter’da gündem olan olay, bir süre dünya genelinde de en çok konuşulan konular arasına girdi.

Konser haberini ortaya atan Universal Türkiye ve Avrupa Müzik Genel Müdürlerinden Cengiz Erdem‘in kendi twitter sayfasına yazdığı tweet’le koptu. Erdem sayfasına, “Buradan duyurulur, 2013’te Universal Music starları Türkiye’ye gelmeye devam edecek. İlk sırada beklenen Justin Bieber var” yazdı ve konuyu ateşledi. Ayrıca; Cengiz Erdem, “Türkiye’de Justin Bieber’ın fazla sayıdaki hayranı tarafından beklendiğini biliyoruz. Bu tweet’i hayranların bu meraklarını gidermek için yazdım. Ayrıca bu hayranlar bu bilgiyi hak ediyorlar. Justin Bieber yüzde 99.9 Türkiye’ye gelecek. Detaylar duyurulacaktır. Eminim başkalarının gelişi gibi olmaz. Bu konser çok büyük ses getirir” şeklinde cevapladı.

Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Justın Bieber hayranıyım

Ben Justın Bieber hayranıyım

Çığlık Ben Justın Bieber hayranıyım..derste sıkılmıştık arkadaşım bir dergi gösteriyodu ben derste olduğumu bile unutmuştum dalmıştım.Birden karşıma JB posteri çıkıncı çığlık attım süüper bu ya dedim..demez olaydım.herkes bana baktı . Öğretmen ne oldunu sorduğunda yerin dibine girmiştim.Tabi hocaya böcek gördüm sandım falan dedim yoksa disiplini boylamıştım :gathering:
  2. justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

Selam arkadaşlar. Justin hayranıyım ve konserini merakla bekliyorum.Yalnız ne zaman gelecek acaba bilgi varmı ?
  3. Yeni Justin Bieber Gifleri 2013

Yeni Justin Bieber Gifleri 2013

Melekler, Justin Bieber hayranları için son dönemde yapılmış olan giflerini sizlerle paylaşıyorum...:)
  4. Justin bieber sahnede bayıldı

Justin bieber sahnede bayıldı

Ünlü şarkıcı Justin Bieber, konser esnasında fenalaştı. Kuliste tedavi altına alınan genç şarkıcı, konserin ardından hastaneye kaldırıldı.Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Londra’daki konseri sırasında sahnede bayıldı. Sahne arkasına götürülen genç şarkıcı, 15 dakika boyunca oksijen maskesi taktı. Bieber, kısa süren tedavisinin ardından doktorların ısrarlarına rağmen tekrar sahneye çıkarak konserini...
  5. justin Bieber Rezilliği

justin Bieber Rezilliği

Bu Kez hayranlarının Üstüne Tükürdü Genç yaşta şöhreti yakalayan şarkıcı balkona çıkıp kendilerine el sallamasını bekleyen hayranlarının üzearine tükürük yağdırdı. Kim mi bu ünlü şarkıcı... Daha önce de benzer bir olaya adı karışan Justin Bieber'dah başkası değil elbette. Memleketi olan Kanada'nın Toronto kentinde vereceği konser öncesi BİebeR'ın konakladığ ıotelin önünü hayranları doldurdu....

Sayfayı Paylaş