gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. Justin hayranıyım ve konserini merakla bekliyorum.Yalnız ne zaman gelecek acaba bilgi varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Genç kızların sevgilisi müziğin yeni idolü Justin Bieber çok yakında Türkiyede konser verecek. İnönü Stadyumunda gerçekleşecek konserin biletleri satışa çıktı.
    Şimdiden konser biletlerinin çoğu tükendi. Justin Bieberin inanılmaz olacağına emin olduğumuz konseri 2 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleşecek.

Konserin bilet fiyatları 100-500 TL arası.

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Bu konu; justin bieber türkiyeye gelme haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber Türkiye 'ye geliyor. Universal Türkiye ve Avrupa Müzik Genel Müdürlerinden Cengiz Erdem‘in kendi twitter sayfasına yazdığı Justin Bieber 'in geleceği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kanadalı popçunun 2013 yılında Türkiye 'de...
  2. justin bieber ne zaman Türkiyeye gelecek?

justin bieber ne zaman Türkiyeye gelecek?

Kızlar tam bir Justin hayranıyım ve buraya gelecekmiş diye duydum inşaallah doğrudur.Acaba ne zaman gelecek Justin buraya?
  3. Yeni Justin Bieber Gifleri 2013

Yeni Justin Bieber Gifleri 2013

Melekler, Justin Bieber hayranları için son dönemde yapılmış olan giflerini sizlerle paylaşıyorum...:)
  4. Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Justin Bieber sahnede neden bayılmış?

Justin Bieber sahnede bayılmış sanırım neden bayılmış acaba?Hasta mı, uyuşturucudan mı?Benim aklıma ilk bunlar geldi valla :S
  5. Justin Timberlake'in Türkiye Konseri İçin Garip İstekleri!

Justin Timberlake'in Türkiye Konseri İçin Garip İstekleri!

justin timberlake, justin timberlake türkiye konseri, justin timberlake türkiyede Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake'in Türkiye'ye konser için geleceğini aralık ayında yayınladığımız bir haberde sizlere duyurmuştuk. 26 Mayıs'ta İnönü Stadyumu'nda bir konser verecek olan Timberlake gelmeden önce istekleri konuşulmaya başlandı. İsteklerine bakılırsa Timberlake tam bir...

Sayfayı Paylaş