gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Justin Timberlake İstanbul'da!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

justin timberlake, justin timberlake hakkında, justin timberlake istanbul konseri

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake İstanbul'da! Konser için ülkemize gelen Timberlake, eşi Jessica Biel ile yemek yerken görüntülendi...

justin.jpg

Dünya turnesi kapsamında bu akşam İstanbul İTÜ Stadyumu'nda konser verecek olan Justin Timberlake; Türkiye'ye erken geldi. Ünlü yıldızın, iki gün önce sessizce ülkemize girdiği öğrenildi.

İstanbul'u çok merak ettiğini söyleyen Timberlake'in tarihi ve turisttik mekanları gezmek için erken geldiği ortaya çıktı. Ünlü çift, cumartesi gecesi Çırağan Sarayı'nda yemek yerken görüntülendi.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
Justin Timberlake İstanbul'da! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Justin Timberlake

Justin Timberlake

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. justin timberlake

justin timberlake

justin timberlake jastın tımbırlek
  3. Justin Timberlake dead&gone şarkı sözü

Justin Timberlake dead&gone şarkı sözü

T.I. Feat. Justin Timberlake - Dead and Gone - Lyrics [Chorus - Justin Timberlake] Ohh I've been travelin on this road too long Just trying to find my way back home The old me is dead and gone, dead and gone Ohh I've been travelin on this road too long Just trying to find my way back home The old me is dead and gone, dead and gone [Verse 1 - T.I.] Ever had one of dem days you wish woulda...
  4. Jesica Biel Justin Timberlake düğün resimleri

Jesica Biel Justin Timberlake düğün resimleri

Kızlar geçin gün evlenmişler her yerde okuyorum ama bulamadım acabi sizde Jessica ve Justinin evlilikleriyle alakalı düğün fotoğrafları bulunur mu hiç gördünüz mü ben de göremedim de varsa merak ediyorum nasıl giyinmişler hadi janlarım :D:D
  5. Justin Timberlake Türkiye'ye Geliyor!

Justin Timberlake Türkiye'ye Geliyor!

justin timberlake, justin timberlake haberleri, justin timberlake türkiye konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake Türkiye'ye geliyor. Dünya turnesi kapsamında ülkemizde de bir konser verecek olan şarkıcı, 26 Mayıs 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu'nda sahne alacak. İşte haberin detayları... Konser, Justin Timberlake’in Türkiye’deki ilk solo performansı olacak. Dünya...

Sayfayı Paylaş