gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Justin Timberlake Türkiye'ye Geliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

justin timberlake, justin timberlake haberleri, justin timberlake türkiye konseri

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake Türkiye'ye geliyor. Dünya turnesi kapsamında ülkemizde de bir konser verecek olan şarkıcı, 26 Mayıs 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu'nda sahne alacak. İşte haberin detayları...

justin-timberlake.jpeg

Justin Timberlake Türkiye'ye Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Justin Timberlake

Justin Timberlake

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. justin timberlake

justin timberlake

justin timberlake jastın tımbırlek
  3. Jesica Biel Justin Timberlake düğün resimleri

Jesica Biel Justin Timberlake düğün resimleri

Kızlar geçin gün evlenmişler her yerde okuyorum ama bulamadım acabi sizde Jessica ve Justinin evlilikleriyle alakalı düğün fotoğrafları bulunur mu hiç gördünüz mü ben de göremedim de varsa merak ediyorum nasıl giyinmişler hadi janlarım :D:D
  4. Justin Timberlake 26 Mayıs'ta Türkiye'ye Geliyor!

Justin Timberlake 26 Mayıs'ta Türkiye'ye Geliyor!

justin timberlake, justin timberlake türkiye konseri, justin timberlake türkiyeye geliyor Sevgili melekler, dünyaca ünlü pop şarkıcısı Justin Timberlake dünya turnesi kapsamında ülkemize de gelecek. Takviminde Türkiye’nin de yer aldığı dünya turnesinin İngiltere ayağında etkileyici bir şova imza atan Timberlake, 26 Mayıs'ta Türkiye'de olacak... Justin Timberlake, geçen yıl başlayan...
  5. Justin Timberlake İstanbul'da!

Justin Timberlake İstanbul'da!

justin timberlake, justin timberlake hakkında, justin timberlake istanbul konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake İstanbul'da! Konser için ülkemize gelen Timberlake, eşi Jessica Biel ile yemek yerken görüntülendi... Dünya turnesi kapsamında bu akşam İstanbul İTÜ Stadyumu'nda konser verecek olan Justin Timberlake; Türkiye'ye erken geldi. Ünlü yıldızın, iki...

Sayfayı Paylaş