gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Justin Timberlake'in Türkiye Konseri İçin Garip İstekleri!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

justin timberlake, justin timberlake türkiye konseri, justin timberlake türkiyede
    Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake'in Türkiye'ye konser için geleceğini aralık ayında yayınladığımız bir haberde sizlere duyurmuştuk. 26 Mayıs'ta İnönü Stadyumu'nda bir konser verecek olan Timberlake gelmeden önce istekleri konuşulmaya başlandı. İsteklerine bakılırsa Timberlake tam bir "obsesif kompulsif"! Yani temizlik hastası...

justin-timberlake.jpg

Justin Timberlake'in Türkiye Konseri İçin Garip İstekleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin Garip Kulis İstekleri!

Ünlülerin Garip Kulis İstekleri!

ünlüler, garip kulis istekleri, ilginç istekleri, kimler neler istedi, tuhaflıklar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü bir şarkıcı olsanız kulisinize ne istersiniz?Ben düşünüyorum da muhtemelen kola, çikolata, çerez,kuruyemiş,meyve falan isterdim herhalde..Gerçi o heyecanla hangi birini yiyeceksem! Ama istense istense bunlar istenir en fazla!......diye...
  2. Elton John'un Konser Öncesi İstekleri..

Elton John'un Konser Öncesi İstekleri..

elton john, istanbul konseri, istekleri, kulisi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü şarkıcı Elton John bildiğiniz gibi konser vermek üzere ikinci kez Türkiye'ye geliyor. 5 Temmuz 2011 Salı günü Maçka Küçükçiftlik parkında hayranlarıyla buluşacak olan John,konser öncesi ilginç bazı isteklerde bulundu.John'un kulisine palmiye veya incir ağacı...
  3. Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Justin Bieber Türkiye 'ye Geliyor !

Bu konu; justin bieber türkiyeye gelme haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber Türkiye 'ye geliyor. Universal Türkiye ve Avrupa Müzik Genel Müdürlerinden Cengiz Erdem‘in kendi twitter sayfasına yazdığı Justin Bieber 'in geleceği haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kanadalı popçunun 2013 yılında Türkiye 'de...
  4. justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

justin bieberin Türkiye konseri ne zaman 2013 ?

Selam arkadaşlar. Justin hayranıyım ve konserini merakla bekliyorum.Yalnız ne zaman gelecek acaba bilgi varmı ?
  5. Justin Timberlake'in Biletleri Satışa Çıktı!

Justin Timberlake'in Biletleri Satışa Çıktı!

justin timberlake, justin timberlake türkiye, justin timberlake biletleri Sevgili melekler dünyaca ünlü popçu Justin Timberlake çok yakında ülkemizde konser verecek. Dünya turnesi kapsamında 26 Mayıs'ta ülkemizde konser verecek olan Timberlake'in konser biletleri satışa sunuldu. ÖN BİLETLER BİRKAÇ SAATTE TÜKENDİ İ.T.ÜArena Stadyumu’nda performans sergileyecek olan şarkıcının...

Sayfayı Paylaş