gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

K.i.b diyenlere güzel cevaplar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

K.İ.b Dİyenlere Verİlebİlecek Cevaplar Kendine iyi bak. - nereme bakiyim, üstümde başımda bi şey göremedim ben...
    ya da
    - kendine iyi bak.
    - sagol aslanım, görüşürüz. sen de benim kendime baktığımdan daha iyi bak.

- kendine iyi bak.
    - olur, soylerim.

- kendine iyi bak.
    - evde ayna yok.

- kendine iyi bak.
    - dusuk ihtimal ama bakarim.

-kendine iyi bak
    -bakarım koçum senin gözün kalmasın yeter.

- kendin' e iyi bak.
    - kendin kim?

- kendine iyi bak
    - bakmak önemli değil önemli olan görmektir, dışarıda yaşadığın her tecrübe aslında kendini keşfetmen için hede hödö
    - ulan marjinal olacam diye maymuna döndün iyi niyetle bir şey söyledim sağol dersin geçersin sözlüğe girdin diye maymun mu olman gerekiyor?
    - pardon abi

hayır, kendime kötü bakmayı tercih ediyorum bu sefer.

-kendine iyi bak
    -anan baksin

- kendine iyi bak..
    - sana ne? elalemin derdi seni mi gerdi?

- kendine iyi bak.
    - bakarsam bağ bakmazsam dağ mı olacak?

-kendine iyi bak
    -sen kendine bak be!

-kendine iyi bak.
    -ben su icmem!

-kendine iyi bak.
    -hangi açıdan ?

-kendine iyi bak
    -görebilseydim bakardım

-kendine iyi bak
    -ben baktım yanlış bişey göremedim. ne vardı?

- kendine iy bak
    - .......
    - kendine iyi bak biladerim
    - .......
    - şşş sana söylüyorum cevap versene lan
    - .......
    - tamam bakıma gidiyorum

-kendine iyi bak
    baak baak baak!gider ayak emir de verirmiş!....
    Kendine iyi bak.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: K.i.b diyenlere güzel cevaplar

ahahahaha :D bunlar güzeldi
    +rep

K.i.b diyenlere güzel cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

doğum günü mesajlarına verilen cevaplar doğum günü mesajlarına güzel cevaplar mesajına verilecek cevap kutlamalarına verilecek Sokrat ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, birde haklı yere mi öldürülseydim! Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayışı ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta...
  2. güzel cevaplar:))

güzel cevaplar:))

bir telefoncuya giren çocuk nakia 3310'ları incelemektedir. gülen bir yüzle onu izleyen kasiyere döner ve sorar: -abi bunun şarjı bi hafta gider mi? -sırtında bi aküyle dolaşırsan gider----------------------------------------------------------- bir toplantıda bir genç mehmet akif'i küçük düşürmek için sorar; -affedersiniz, siz veteriner misiniz? mehmet akif'in cevabı; -evet, bir yeriniz mi...
  3. K.i.b Diyenlere Güzel Cevaplar

K.i.b Diyenlere Güzel Cevaplar

Kendine iyi bak. - nereme bakiyim, üstümde başımda bi şey göremedim ben... ya da - kendine iyi bak. - sagol aslanım, görüşürüz. sen de benim kendime baktığımdan daha iyi bak. - kendine iyi bak. - olur, soylerim. - kendine iyi bak. - evde ayna yok. - kendine iyi bak. - dusuk ihtimal ama bakarim. -kendine iyi bak -bakarım koçum senin gözün kalmasın yeter. - kendin’ e iyi...
  4. güzel bir cevap

güzel bir cevap

İki sevgili varmış... ve gün gelmiş erkek olan sevgili vatani görevini yapmak üzere askere gitmiş. kız bu arada başka birini bulmuş. askerdeki sevgilisine "kusura bakma, hayatıma bir başkası girdi. sendeki fotoğrafımı gönderir misin lütfen..." şeklinde bir mektup yazmış. askerdeki çocuk çok üzülmüş. ama kıza öyle bişi yapması lazımmış ki; askerlik güzel geçsin... hemen alaydaki tüm...

Sayfayı Paylaş