gebe
  1. KardeleNejla

KardeleNejla Forum Okuru

[email protected]@

Konu, 'Çöplük' kısmında KardeleNejla tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

[email protected]@ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  3. Şifalı Bitkiler (K-L)

Şifalı Bitkiler (K-L)

böbreğe faydalı bitkiler safra taşına ne iyi gelir safra kesesine zararlı yiyecekler böbreğe zararlı yiyecekler kesesine iyi gelen bitkiler Şifalı Bitkiler (K-L) • Kabak: Tohumları (çekirdekleri) tenya ve kurt düşürücü olarak bilhassa çocuklarda kullanılmaktadır. Tohumlar diş kabuklarından ayrılarak dövülür, şekerle karıştırılarak verilebilir. Ortalama doz çocuklarda 40 gr büyüklerde takriben...
  4. Y-o-k-l-u-Ğ-u-n-d-a

Y-o-k-l-u-Ğ-u-n-d-a

Yokluğunda Kendimle hesaplaştım, Seni neden bu kadar sevdim diye. Sen kalbimde iken , koyamadım yerine kimseleri, Yaşadığım bu günlere, Seni benden alan nedenlere, İmkansızlıklara lanet ettim. İçim acıdı öfkemden . Ama her şeye rağmen, Seni yaşamak güzeldi, imkansızda olsa. Seviyordum.. Ben senin kollarındaydım. Sen bana sarılmıştın Mutluydum .. Biliyordum bir gün...
  5. Şifalı bitkiler -    K-L-M-N

Şifalı bitkiler - K-L-M-N

Kabak (cucurbita) : Kabakgiller familyasından, meyvası sebze olarak kullanılan, otsu bir bitki cinsidir. Kökü saçak şeklindedir. Gövdesi sürüngen, köşeli, ince ve çok uzundur. Üzerinde sert ve kısa tüyler bulunur. Yaprakları büyük, kaba, tüylü; çiçekleri sarıdır. Meyvesi, etli ve suludur. İçinde kabak çekirdeği denilen pek çok tohum vardır. Faydası : İdrar söktürür ve idrar tutukluğunu...

Sayfayı Paylaş